Reklama

W centrum handlowym można wygrać bilety lotnicze i 5000 zł

Do wygrania są bilety m.in. do Barcelony.

Redakcja
„Latanie za kupowanie” to nowa loteria Centrum Handlowego 3Stawy. Od 12 do 28 maja można w niej wygrać 80 biletów lotniczych, przewodniki, kursy językowe na CD, zestawy kosmetyków i gadżety turystyczne. Nagroda główna to karta podarunkowa o wartości 500 zł.

Do wygrania są bilety w dwie strony do Rzymu, Londynu, Paryża i Barcelony. Żeby wziąć udział w loterii trzeba w dniach 12-28 maja zrobić zakupy za minimalną kwotę 50 złotych na terenie CH 3Stawy, a następnie na podstawie dowodu zakupu odebrać kupon od sprzedawcy lub stewardessy w „punkcie odpraw”. Uczestnik loterii może dostać 10 kuponów na jeden dowód zakupu. Kupony należy wypełnić, a następnie zeskanować w jednym z dwóch multimedialnych punktów zlokalizowanych na terenie CH 3Stawy i tym samym sprawdzić czy uprawniają do odbioru nagród natychmiastowych: biletów lotniczych oraz gadżetów turystycznych.

Żeby wziąć udział w losowaniu nagrody głównej trzeba wrzucić prawidłowo wypełniony kupon loteryjny do urny, która znajduje się przy Punkcie Obsługi Loterii, a następnie czekać na ewentualny telefon z informacją o wygranej.


Tagi:

Dodaj komentarz

*
*