Reklama

Uwaga na oszusta. Zamknął seniora w łazience i zabrał mu ponad 2 tys. złotych

Redakcja
Okradł seniora w jego własnym domu. Mężczyzna, który udawał, że jest pracownikiem administracji, zamknął w łazience lokatora mieszkania i zabrał mu pieniądze.

Złodziej oszukał seniora i zabrał mu pieniądze. W Katowicach na ul. Floriana doszło do kradzieży. Mężczyzna stojący przed wejściem do kamienicy zagaił jednego z mieszkańców, który wchodził do klatki. Mężczyzna poinformował go, że jest pracownikiem administracji i przyszedł skontrolować wodomierze. Mieszkaniec wpuścił mężczyznę do domu, a następnie do łazienki. Kiedy senior wszedł za nim, podający się za pracownika administracji człowiek wyszedł i zamknął za sobą drzwi. W ten sposób uwięził lokatora w jego łazience. Przez cały czas mężczyzna przytrzymywał drzwi, a do mieszkania weszła druga osoba, najprawdopodobniej kobieta. Po wszystkim sprawcy uciekli z mieszkania. Zabrali seniorowi 2 600 zł gotówki.

Akcja złodziei wydarzyła się 29 marca. Policja opublikowała dzisiaj wizerunek mężczyzny podającego się za pracownika administracji i  podejrzewanego o kradzież gotówki. Świadkowie zdarzenia, osoby mogące rozpoznać mężczyznę lub posiadające jakiekolwiek informacje mogące przyczynić się do ustalenia jej tożsamości, proszone są o kontakt z policjantami z I komisariatu pod nr telefonu 47 85 135 00, 47 85 135 11 lub pod adresem e-mail: [email protected]


Tagi:

Dodaj komentarz

*
*