Reklama

Utrudnienia i ręczne kierowanie ruchem na skrzyżowaniu w Piotrowicach

Redakcja
Trwają prace na drodze krajowej nr 81 w Katowicach. Przebudowa skrzyżowania po raz kolejny spowoduje duże utrudnienia w ruchu. Kierowcy mogli się o tym przekonać już dzisiaj rano.

Od dzisiaj przez trzy dni potrwają utrudnienia na skrzyżowaniu w Piotrowicach. Awaryjna organizacja ruchu została wprowadzona w związku z pracami bitumicznymi. Od czwartku, 15 października do soboty, 17 października, ruch na budowanym węźle drogi krajowej nr 81 będzie utrudniony.

W godzinach od 7.00 do 12.00 w rejonie skrzyżowania ulic Kościuszki i Armii Krajowej ma być kierowany ręcznie. Kierowcy nie przejadą na wprost w kierunku Skoczowa.  Auta zostaną skierowane do tunelu oraz objazdem przez ulicę Małachowskiego. Dodatkowo samochody jadące w kierunku Ligoty mają wjeżdżać w tunel i kontynuować jazdę ulicą bez nazwy. Autobusy komunikacji miejskiej w kierunku Ligoty nie zmienią swojej trasy.

Po południu, w godzinach 12-17, ruch od strony Piotrowic również będzie kierowany ręcznie. Kierowcy mają mieć możliwość objazdu ul. Małachowskiego. Skrzyżowanie będzie asfaltowane na przemian po połowi. Tak, żeby nie było konieczności zmiany tras autobusów. Komunikat dla pasażerów linii autobusowych nr 9, 10, 29, 36, 37, 45, 653 i 688 jest dostępny TUTAJ.


Tagi:

Dodaj komentarz

*
*