Reklama

Urodziny Supersamu z tortem, koncertem i zlotem zabytkowych samochodów

Redakcja
Około 150 zabytkowych samochodów ma się pojawić na dachu Domu Handlowego Supersam. To jedna z atrakcji 4. urodzin sklepu. Będzie też można spróbować tortu i posłuchać koncertu zespołu Chrząszcze.

Na ostatniej kondygnacji Supersamu będzie można zobaczyć klasyki, youngtimery i oldtimery. – To różne modele samochodów, krajowe i zagraniczne, ale ich wspólną cechą jest wiek: co najmniej 25 lat – tłumaczy Mariusz Skwarzec, pomysłodawca, założyciel i prezes stowarzyszenia Tyski Ruch Klasyków, który jest współorganizatorem wydarzenia.

Impreza rozpocznie się słodkim poczęstunkiem. Urodzinowego tortu będzie można spróbować o godz. 13:00. Pokaz zabytkowych samochodów potrwa do godziny 18:00. W trakcie wydarzenia publiczność wybierze Supersamochód zlotu, a fani motoryzacji popiszą się swoją wiedzą w quizach oraz wezmą udział w moto konkursach. Odbędzie się także urodzinowy konkurs zakupowy z nagrodami.

Z okazji urodzin Supersamu wystąpi pochodzący z Gliwic zespół Chrząszcze, który gra muzykę lat 60. W jego repertuarze znajdują się między innymi utwory takich zespołów jak The Beatles, Czerwone Gitary czy The Shadows.


Tagi:

Dodaj komentarz

*
*