Reklama

Unikalne przedmioty za kilkadziesiąt złotych i kilkadziesiąt tysięcy, czyli Silesia Bazaar Dizajn w MCK

Grzegorz Żądło
Dobrze znane marki i premiery produktów, których jeszcze nie można kupić w sklepach. W Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach trwają targi Silesia Bazaar Dizajn, które są imprezą towarzyszącą 4Design Days. Oglądać i kupować oryginalne rzeczy będzie można jeszcze jutro. Na niedzielę organizatorzy przygotowali też konkursy z nagrodami.

Od czwartku w MCK trwa pierwszy w Katowicach kongres designu. Przez dwa dni specjaliści z branży dyskutowali o wielu aspektach architektury, designu, projektowania wnętrz, urządzania przestrzeni publicznych. Podczas weekendu odbywają się dni otwarte. Każdy może podejrzeć najnowsze rozwiązania i produkty z szeroko pojętego budownictwa i wystroju wnętrz.

Są także przedmioty unikalne. Organizatorzy Silesia Bazaar Dizajn przygotowali prawie 100 stoisk. Można na nich kupić m.in. meble, lampy, biżuterię, torby, książki i elementy wystroju wnętrz. Ceny są bardzo zróżnicowane. Np. drewniane stoły kosztują 6 000, 10 000, a nawet 40 000 zł. Z kolei ścienny zegar ze sklejki z symbolami Katowic (m.in. Spodkiem i Pomnikiem Powstańców Śląskich) można kupić za 59 zł. Metalowe doniczki z podobnymi wzorami kosztują 75 zł.

W niedzielę targi będą otwarte od godz. 10 do 18. Bilety kosztują 5 zł (ulgowe 3 zł) i 10 zł (rodzinny). Można je kupić przed wejściem.


Tagi:

Dodaj komentarz

*
*