Reklama

Ukradł rower na Bażantowie. Szuka go policja

Redakcja
Kradzież roweru w Katowicach. Policja szuka mężczyzny, którego nagrała kamera monitoringu i prosi o pomoc w jego namierzeniu.

Złodziej roweru poszukiwany. Do kradzieży doszło 21 czerwca na os. Bażantowo, dokładniej przy ul. Bażantowej. Kryminalni z IV komisariatu w Katowicach poszukują mężczyzny, który jest podejrzewany o zabranie sprzed klatki schodowej roweru marki Merida. Jego wartość oszacowano na 2,5 tys. zł. Wizerunek podejrzewanego zarejestrował monitoring. Policja podaje jego rysopis. Mężczyzna był ubrany w czarną czapkę z daszkiem, pomarańczową koszulkę, spodnie jeansowe, czarne buty.

Świadkowie zdarzenia, osoby mogące rozpoznać mężczyznę lub posiadające jakiekolwiek informacje mogące przyczynić się do ustalenia jego tożsamości, proszone są o kontakt z policjantami z IV komisariatu pod nr telefonu 47 85 137 50 lub pod adresem e-mail: [email protected]


Tagi:

Komentarze

  1. Grzegorz 26 sierpnia, 2021 at 2:18 pm - Reply

    Niestety ale już od ponad dwóch lat dochodzi do kradzieży rowerów na bardzo dużą skalę na Bażantowie i os. Odrodzenia. Okradane są piwnice pomimo zabezpieczeń w postaci domofonów, podwójnych drzwi nie widać śladów włamań. Jedyna ingerencja to przecięte skoble i kłódki. Kradną wszystko co wartościowe. Nie tylko rowery padają łupem złodziei ale także np. nowe grzejniki. Nie jestem policjantem ale jak dla mnie jest to grupa bardzo dobrze zorganizowana znająca kody dostępu do domofonów, posiadające klucze do piwnic i zamieszkująca okolice. Moje zgłoszenie kradzieży zostało umorzone przez Policję już po 4 dniach.

Dodaj komentarz

*
*