Reklama

Trwają przygotowania do wizyty premiera Morawieckiego w Katowicach

G. Ż.
W niedzielę premier Mateusz Morawiecki ogłosi w Katowicach, że rząd dofinansuje budowę centrum nauki w Katowicach. Jako jedyni pisaliśmy o tym TUTAJ. Konferencja prasowa w tej sprawie odbędzie się przed Halą Parkową, bo to własnie w niej albo raczej na jej miejscu ma powstać Śląskie Centrum Innowacji. Z tej okazji trwają intensywne przygotowania.

W czwartek pracownicy MZUiM przygotowywali drogi i parkingi wokół hali. Asfalt częściowo został sfrezowany, a w miejscach z dużymi dziurami wycięty. Dzisiaj od rana MZUiM przygotowywał się już do położenia nowej nawierzchni. Przy hali pracowali też pracownicy Zakładu Zieleni Miejskiej, a właściwie pracownice, które porządkowały teren przy wejściu do obiektu. Naprawiany był też m.in. murek z cegły, biegnący wzdłuż hali.

ZOBACZ ZDJĘCIA

Mateusz Morawiecki ma się pojawić przy hali w niedzielę o godz. 9:30. Z kolei o godz. 17 prawdopodobnie złoży kwiaty na placu Synagogi.

Przez całą niedzielę premier będzie uczestniczył w różnych uroczystościach i spotkaniach z mieszkańcami w kilku miastach. To część jego kampanii wyborczej. Morawiecki jest „jedynką” PiS w okręgu katowickim.


Tagi:

Komentarze

 1. Paweł Skobar 6 września, 2019 at 4:15 pm - Reply

  Jak za komuny! No tak, ale PIS to partia narodowo-socjalistyczna, więc nie ma się co dziwić.

  A tu scenariusz na przemowę:

  Kruszok krzyknie do towarzysza Maowieckiego – pomożecie? a towarzysz Maowiecki odpowie – pomożemy Parteigenosse Kruszok (ukryta opcja i te klimaty). A skończy się jak zawsze czyli ch** d*** i kamieni kupa.

 2. Jacek 6 września, 2019 at 2:40 pm - Reply

  Czy to nie przypomina czasów towarzyszy i malowania trawy na zielono;)

 3. Anna 6 września, 2019 at 11:50 am - Reply

  Proszę. Mieszkańcy się nie mogą latami doprosić o asfalt na drodze (np. na Suberlaka w Katowicach), a dla VIP z Warszawy zaraz się znajduje kasa na takie luksusy. Krupa to my Ci płacimy, a nie Morawiecki. Mam nadzieję, że referendum wymiecie Cię na zawsze z urzędu.

Dodaj komentarz

*
*