Reklama

Trwa Restaurant Week. Rozdajemy bezpłatne zaproszenia do wybranych restauracji

Redakcja
Po raz kolejny można spróbować wybranych dań w jednej z 30 restauracji w woj. śląskim. Szefowie kuchni przygotują zestaw: przystawka, danie główne i deser w jednej cenie – 49 zł. Dla naszych czytelników mamy darmowe kody do rezerwacji stolików w wybranych miejscach.

W najnowszej edycji Restaurant Week biorą udział restauracje z Katowic, Mysłowic, Tarnowskich Gór, Zabrza, Bielska-Białej, Gliwic, Sosnowca czy Pszczyny. Najwięcej jest oczywiście tych ze stolicy województwa. Do wyboru jest różnorodna kuchnia, od śródziemnomorskiej, przez śląską, po japońską. W każdej restauracji przystawka, danie główne i deser kosztują 49 zł. Stoliki rezerwuje się przez internet.

W tej edycji organizatorzy przygotowali promocję dla osób, którą chcą się wybrać do restauracji w większej grupie. Przy rezerwacji 8-osobowego stolika, płaci się za jedną osobę mniej.

Wiosenna edycja Restaurant Week potrwa od 18 do 30 kwietnia. Portal Katowice24.info objął ją swoim patronatem. Z tej okazji mamy dla naszych czytelników bezpłatne zaproszenia (podwójne) do restauracji biorących udział w akcji. Jak je zdobyć? Trzeba polubić post z tym linkiem na naszym fanpage na Facebooku, w komentarzu oznaczyć osobę, z którą chce się wybrać do restauracji i napisać swoje ulubione danie. Autorzy dwóch komentarzy z największą liczbą polubień zostaną nagrodzeni bezpłatnymi rezerwacjami do jednej z restauracji.

Na wasze odpowiedzi czekamy do godz. 21 w niedzielę (22 kwietnia).


Tagi:

Dodaj komentarz

*
*