Reklama

Trwa rekrutacja w straży miejskiej w Katowicach

Redakcja
Są wolne miejsca pracy w katowickiej straży miejskiej. Trwa rekrutacja na stanowisko aplikanta. Osoby, które przejdą ją pozytywnie, wezmą udział w szkoleniu. Po roku zarobki wzrastają o około 400 zł za miesiąc.

Kolejna rekrutacja w katowickiej straży miejskiej. Wymagania nie są wysokie. Trzeba mieć ukończone 21 lat, uregulowany stosunek do służby wojskowej, być sprawnym fizycznie i niekaranym. O pracę w katowickiej straży miejskiej mogą się starać wyłącznie obywatele Polski z wykształceniem co najmniej średnim. W zamian nowi funkcjonariusze otrzymają zatrudnienie na podstawie umowy o pracę. Pierwsza umowa jest podpisywana na okres 12 miesięcy. W tym czasie przejdą podstawowe szkolenie. Zostaną przygotowani do podejmowania interwencji, poznają zagadnienia prawa i nauczą się zachowania w ekstremalnych sytuacjach. Nowy strażnik zaczyna pracę na stanowisku aplikanta. Po roku pracy i pozytywnie zdanym egzaminie jest możliwość przedłużenia umowy na czas nieokreślony. Wtedy aplikanci awansują na stanowisko młodszego strażnika. Podstawowe wynagrodzenie dla aplikanta to 2 695 zł brutto. Po awansie wynagrodzenie wzrasta do 3 055 zł brutto. Ponadto straż miejska w Katowicach oferuje m.in. „trzynastkę”, dodatek za wieloletnią pracę uzależniony od stażu, świadczenia socjalne.

Chętni muszą zgłosić się u dyżurnego w siedzibie straży miejskiej w Katowicach (ul. Żelazna 18, we wszystkie dni tygodnia, w godz. 6.00-16.00) do 18 października. Oferty pracy wraz z dokumentami należy składać w zamkniętej kopercie, opisanej imieniem i nazwiskiem, numerem telefonu kontaktowego osoby składającej ofertę wraz z adnotacją: „Nabór nr KS.110.7.2019.JK z dnia 02.10.2019 r. na stanowisko urzędnicze: strażnik miejski – aplikant Straży Miejskiej w Katowicach”. Więcej informacji TUTAJ lub pod numerem 32/494- 02-06.


Tagi:

Dodaj komentarz

*
*