Reklama

Tramwaje na planszy. Jest konkurs na grę Tramwajów Śląskich

Redakcja
Nowa planszówka z tramwajami. Taką grę chcą wydać Tramwaje Śląskie. O tym, jak będzie wyglądała, zadecyduje konkurs.

Tramwajowa planszówka od Tramwajów Śląskich. Nadal można zgłaszać swoje pomysły w konkursie pod nazwą „Zaprojektuj rodzinną planszówkę z tramwajami”. Chodzi o to, żeby stworzyć projekt planszówki dla całej rodziny, której scenariusz będzie ściśle wiązać się z komunikacją tramwajową. – Zależy nam oczywiście na tym, by elementy tramwajowe odpowiadały specyfice Tramwajów Śląskich. Zatem jeśli pojawią się w grze wagony tramwajowe, to powinny być czerwone i przypominać modele eksploatowane w miastach Górnośląsko-Zagłębiowskiej Metropolii. Jeśli pojawią się w niej elementy miast, to powinny to być miasta, w których kursują nasze tramwaje. Na te elementy jury będzie zwracać szczególną uwagę – mówi Andrzej Zowada, rzecznik prasowy Tramwajów Śląskich.

W tworzeniu gry może uczestniczyć grupa osób, ale zgłoszenie musi dotyczyć jednej konkretnej. – Jeśli któryś z projektów okaże się odpowiedni, nie wykluczamy, że zlecimy profesjonalnej firmie stworzenie gry na podstawie zwycięskiego projektu, która będzie wspaniałym tramwajowym gadżetem – zapowiada Zowada. Na laureatów konkursu czekają nagrody w postaci zestawu gier planszowych o wartości ok. 800 zł oraz gadżetów Tramwajów Śląskich. Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi 15 września, a osoby nagrodzone poinformowane zostaną o wygranej drogą mailową lub telefonicznie. Uroczyste wręczenie nagród odbędzie się 17 września, podczas Dnia Otwartego Zajezdni Tramwajowej w Gliwicach.

Aby wziąć udział w konkursie, należy przygotować prototyp gry i opisać jej zasady, a następnie zdjęcia prototypu wraz z opisem zasad przesłać drogą elektroniczną na adres: [email protected] do 11 września. Regulamin konkursu oraz formularz zgłoszeniowy dostępne są TUTAJ.


Tagi:

Dodaj komentarz

*
*