Reklama

Targi „NATURA 2021 – Zdrowie i Uroda” w MCK. Rozdajemy bilety

Redakcja
W najbliższy weekend w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach odbędą się targi  „NATURA 2021 – Zdrowie i Uroda”. Dla naszych czytelników mamy bilety na to wydarzenie.

W MCK stanie kilkadziesiąt stoisk targowych, na których będzie można zobaczyć i kupić preparaty zdrowotne i kosmetyczne, preparaty medyczne i suplementy, zioła, priobiotyki, miody, oleje, olejki, zapachy i naturalne kosmetyki. Będą też książki, wykłady i warsztaty.

Wydarzenie rozpocznie się w sobotę o godz. 10 i tego dnia będzie otwarte dla publiczności do 19:20. Z kolei w niedzielę impreza będzie odbywać się w godz. 10-18.10. Bilety kosztują 35 zł. Dla naszych czytelników mamy 5 podwójnych wejściówek na targi. Żeby je zdobyć, trzeba odpowiedzieć na pytanie: Jak nazywa się pochodząca z Chin metoda leczenia polegająca na nakłuwaniu skóry metalowymi igłami?

Odpowiedź trzeba przysłać na adres [email protected] Nie zapomnijcie się podpisać. Na maile czekamy do godz. 22 w piątek 8 października. Wejściówki dostaną te osoby, które przyślą poprawną odpowiedź jako pierwsze.


Tagi:

Dodaj komentarz

*
*