Reklama

Summer Cars Party po raz 10. na Muchowcu

Fot. bob.scp.pl

Redakcja
Ta impreza przyciąga nie tylko fanów motoryzacji, ale też muzyki i atrakcyjnych kobiet. W sobotę już po raz dziesiąty na lotnisku Muchowiec odbędzie się Summer Cars Party. Będą pokazy specjalne, konkursy, wyścigi na 1/8 mili, wybory miss, prezentacje samochodów czy zlot food-trucków.

Jak mówią organizatorzy, tegoroczna edycja to oficjalne podziękowanie uczestnikom SCP za zaangażowanie we wspólne 10 motoryzacyjnych lat.

SCP to impreza przede wszystkim dla posiadaczy samochodów klubowych i tuningowych, którzy zrzeszają się w klubach motoryzacyjnych w całej Polsce. Już tradycyjnie, na Muchowcu powstaną strefy tematyczne. Na miłośników motoryzacji będzie czekać wiele atrakcji, od wyścigów na 1/8 mili, eliminacji i pokazów driftu oraz  eliminacji Wrak Race Cup przez tuningowe modyfikacje i zawody car audio, po motoryzacyjne perełki w strefie Dream Cars.

W strefie Summer Stage zabrzmi muzyka klubowa w wykonaniu dj-ów: Adama De Great, Aliena X, Radetzky’ego. Imprezę poprowadzą Irek Bieleninik i Karolina Kowalczyk.

Bilety na Auto Partner Summer Cars Party Best Of The Best w dniu imprezy kosztują 30 zł (pieszy, pasażer, motocykl), 40 zł (kierowca+pojazd) i 20 zł ulgowy (dzieci do 12 roku życia i osoby niepełnosprawne).

Szczegółowy program można znaleźć na stronie scp.pl.


Tagi:

Dodaj komentarz

*
*