Reklama

Studenci ASP pokazują swoje prace

G. Ż.
Pracowali na to przez cały rok. Dziś pokażą swoje dzieła. Prawie 600 młodych twórców, studentów Akademii Sztuk Pięknych w Katowicach, przygotowało swoje prace na wystawę końcoworoczną. Dziś w budynku przy ul. Raciborskiej 50 odbędzie się wernisaż, ale wystawę będzie można oglądać przez kilka dni.

Wystawa końcoworoczna prezentuje programy dydaktyczne oraz efekty pracy studentów wszystkich lat, na wszystkich kierunkach, we wszystkich pracowniach. W tym roku będzie dostępna od 19 do 22 czerwca (godz. 11.00-19.00).  Otwarcie nastąpi 14 czerwca, od godziny 17.00 do 22.00. Z kolei w dniach 19 i 21 czerwca o godz. 11 i 17 odbywać się będzie bezpłatne oprowadzanie po wystawie.

Można na niej obejrzeć: obrazy, grafikę, instalacje, obiekty, scenografię, realizacje w przestrzeni publicznej, intermedia, gry komputerowe, produkty, strony www, książki, identyfikację wizualną, projekty multimedialne. Autorami wszystkich prac są studenci z 4 kierunków: grafika, malarstwo, projektowanie graficzne, wzornictwo. Po raz pierwszy zaprezentują się też studenci arteterapii, kierunku, który wspólnie prowadzą Uniwersytet Śląski, Akademia Muzyczna im. Karola Szymanowskiego i Akademia Sztuk Pięknych w Katowicach. Wstęp wolny.


Tagi:

Dodaj komentarz

*
*