Reklama

Straż miejska po raz kolejny szuka pracowników. Do obsadzenia jest 5 etatów

Redakcja
Straż Miejska w Katowicach prowadzi praktycznie ciągłą rekrutację. Po raz kolejny poszukiwani są kandydaci na strażników. Do obsadzenia jest 5 etatów.

Wymagania dla kandydatów są te same co zwykle Aby starać się o zatrudnienie, należy mieć: polskie obywatelstwo, ukończone 21 lat, wykształcenie co najmniej średnie, dobrą sprawność fizyczną, uregulowany stosunek do służby wojskowej oraz zaświadczenie o niekaralności.

Pierwsza umowa podpisywana jest na rok. W tym czasie aplikant przechodzi obowiązkowe szkolenie podstawowe i zarabia od 3 885 zł brutto do 4 050 zł brutto w zależności od stażu pracy. Po roku zatrudnienia i pozytywnie zdanym egzaminie istnieje możliwość zawarcia umowy na czas nieokreślony i awansu na stanowisko młodszego strażnika z wynagrodzeniem zasadniczym w wysokości od 4 170 zł brutto do 4 335 zł brutto. Do wynagrodzenia dochodzą dodatki, m.in. za wieloletnią pracę (5-20%, czyli od 200 zł brutto do 777 zł brutto), tzw. „trzynastka”, 300 zł brutto za pracę w warunkach uciążliwych dla strażników realizujących zadania bezpośrednio w terenie.

Oferty pracy wraz z dokumentami należy składać w zamkniętej kopercie z adnotacją: „Nabór nr KS.110.5.2023 z dnia 14 listopada 2023 r. na stanowisko urzędnicze: strażnik miejski – aplikant Straży Miejskiej w Katowicach” u dyżurnego Straży Miejskiej w Katowicach, przy ul. Żelaznej 18, całodobowo, we wszystkie dni tygodnia, w terminie do 28 listopada 2023 r. Szczegółowych informacji udziela również Zespól Kadr i Szkolenia pod numerem telefonu 32-494- 02 06.


Tagi:

Dodaj komentarz

*
*