Reklama

Stop uchodźcom! Zwolennicy Kukiz’ 15 zbierali podpisy w centrum Katowic

Ł. K.
Kilka osób zbierało dzisiaj podpisy przeciwko przyjmowaniu uchodźców w Polsce. Akcja ma na celu doprowadzenie do ogólnopolskiego referendum. Zbiórkę podpisów zorganizowało Stowarzyszenie Kukiz’15.

Tak jak w innych większych miastach Polski, również w Katowicach odbyła się akcja zbierania podpisów. Członkowie Stowarzyszenia Kukiz’15 w centrum Katowic namawiali do podpisywania wniosku ws. referendum przeciwko uchodźcom. Każdy z przechodniów mógł odpowiedzieć na pytanie: Czy jesteś za przyjęciem przez Polskę uchodźców w ramach systemu relokacji w Unii Europejskiej? Do podpisywania listy ustawiła się spora kolejka. – Zazwyczaj udaje nam się zebrać około 300-400 podpisów w kilka godzin – mówi jeden z przedstawicieli stowarzyszenia. Chociaż akcja prowadzona na rogu ul. Stawowej i ul. 3 Maja spotkała się z dużym zainteresowaniem, to nie brakowało przeciwników. Obok stoiska zatrzymała się starsza kobieta na rowerze. Zapytana czemu robi zdjęcia odpowiedziała, że trzeba uwiecznić hańbę. – Przecież to nie uchodźcy dopuszczają się ataków terrorystycznych – mówi kobieta i dodaje, że według niej w Polsce również może wkrótce dojść do ataku terrorystycznego. Akcja zbierania podpisów w centrum Katowic trwała mniej więcej 2 godziny. W niewiele ponad pół godziny członkom stowarzyszenia udało zebrać się kilkadziesiąt podpisów. Niewykluczone, że zbiórka podpisów będzie powtarzana.


Tagi:

Komentarze

 1. Zbyszko 22 sierpnia, 2017 at 9:12 pm - Reply

  Ttzeba bylo zrobic zdjecie pani na rowerze, bo starowinka nie rozumie, co sie dzieje na swiecie, a tym bardziej pojec uchodzca, imigrant, islam, hanba.

 2. Marekpisda 21 sierpnia, 2017 at 11:05 pm - Reply

  Polakow tez powinni wywalic z UK czy USA..

 3. Marek 21 sierpnia, 2017 at 9:31 pm - Reply

  Bardzo dobrze!
  Jak komuś brakuje uchodźców, to niech wyjedzie do krajów, w których jest ich pod dostatkiem i sobie z nimi zamieszka.

 4. tetrina 21 sierpnia, 2017 at 8:45 pm - Reply

  przykre….

  • Bart 21 sierpnia, 2017 at 10:51 pm Reply

   Przykre to jest to co dzieje się na zachodzie Europy. Mamy swoją patologię (jak każdy zresztą kraj na świecie), więc po co nam jeszcze zwiększenie jej i dodatkowo zagrożenie terroryzmem?

Dodaj komentarz

*
*