Reklama

Spadł deszcz i w Katowicach kolizja za kolizją

Redakcja
Kolejna kolizja w Katowicach. Tym razem na ul. Sokolskiej doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych. Od rana to co najmniej piąte tego typu zdarzenie. Cztery poprzednie wydarzyły się na DTŚ.

Na razie o najświeższej kolizji niewiele wiadomo, bo policja dopiero dojechała na miejsce. Na skrzyżowaniu ulic Sokolskiej i Morcinka zderzyły się dwa auta. Droga w kierunku ul. Chorzowskiej jest zablokowana, a  w drugą stronę przejezdny jest jeden pas. Na miejscu są policja, straż pożarna i pogotowie.

Wcześniej doszło do 4 kolizji na DTŚ. Na drodze w kierunku Katowic kierowca toyoty uderzył w bariery energochłonne, podobnie jak kierowca hondy civic, który jechał w stronę Chorzowa.

Na pasie w kierunku Katowic doszło też do kolizji z udziałem osobowego peugeota, który zderzył się z ciężarówką oraz opla astry z hyundaiem. Nikomu nic się nie stało. Sprawcy kolizji zostali ukarani mandatami.

Być może ładna letnia pogoda trochę uśpiła czujność kierowców i nie wszyscy zauważyli, że warunki na drodze się zmieniły. Dlatego apelujemy o ostrożną jazdę – mówi mł. asp. Agnieszka Żyłka, rzecznik prasowy KMP w Katowicach.


Tagi:

Dodaj komentarz

*
*