Reklama

Śmiertelny wypadek na granicy Mysłowic i Katowic. Zginęła jedna osoba

Redakcja
Tragedia na drodze pomiędzy Mysłowicami a Katowicami. Mężczyzna i dziecko wylądowali w szpitalu, ale matki nie udało się uratować.

Samochód osobowy wypadł z drogi na zakręcie na ul. Mikołowskiej w Mysłowicach. Do wypadku, który okazał się śmiertelny doszło około godz. 18.00. Auto jechało w kierunku Katowic. Na jednym z dwóch zakrętów, gdzie często dochodzi do zdarzeń drogowych, pojazd wypadł z jezdni i najprawdopodobniej uderzył w drzewo. Jak informuje mł. bryg. Wojciech Chojnowski, oficer prasowy KM PSP w Mysłowicach, dwie osoby wyszły od razu o własnych siłach, a jedna została uwięziona w samochodzie. Strażacy musieli wyciągnąć zakleszczoną kobietę. Po jej uwolnieniu szybko przystąpiono do reanimacji, ponieważ nie dawała oznak życia. Mimo starań, 29-latka zginęła na miejscu wypadku. Karetką przewieziono kierującego, 27-letniego mężczyznę, do szpitala w Mysłowicach. Helikopter LPR zabrał do placówki w Katowicach 5-letnie dziecko kobiety, której nie udało się uratować. Jak poinformowała nadkom. Aleksandra Jasińska, oficer prasowa KMP w Mysłowicach, torodzina obywateli Ukrainy, która mieszka w Katowicach. Policjanci ustalają teraz okoliczności tragicznego wypadki na granicy Mysłowic i Katowic.


Tagi:

Komentarze

 1. Piotr 9 maja, 2023 at 8:15 am - Reply

  Po pierwsze, to nie była rodzina, ani para, po drugie kierowca miał 1,8promila, chciał podwieźć znajomą rodaczkę.
  Ojciec dziecka jest na froncie.

  Bardzo „rzetelnie” panie Żądło, nie pierwszy raz z resztą.

  • Łukasz Kądziołka 9 maja, 2023 at 9:11 am Reply

   Proszę, zaktualizowałem dla ciebie. Masz tam imię i nazwisko pani, która podała nierzetelne informacje. Napisz do niej z pretensjami.

  • Łukasz Kądziołka 9 maja, 2023 at 9:07 am Reply

   To ja pisałem tekst i to był jeden z pierwszych artykułów, jaki sie ukazał, na świeżo po wypadku. Takie informacje otrzymałem od oficer prasowej KMP w Mysłowicach.
   Myślisz, że ktoś sobie wymyśla historię i tak to publikuje? Na czym ma się opierać osoba pisząca tekst, skoro od policji dostaje błędne informacje?

 2. Damian 3 maja, 2023 at 7:29 pm - Reply

  Mnóstwo ludzi dokładnie w tym miejscu przecina drogę żeby dostać się na Rozalię, gdyby zostawić jedno przęsło mostu po kolei byłoby bezpieczne przejście. Mam nadzieję, że przy budowie tego odcinka velostrady pomyślą o jakichś pasach.

 3. kukura 1 maja, 2023 at 9:59 pm - Reply

  Pewnie jechał szybko, ale bezpiecznie, a że na tej szykanie jest dziurawe pobocze, to ci co jadą szybko, ale bezpiecznie, często wywalają się tam.

Dodaj komentarz

*
*