Reklama

Sławek Uniatowski w Katowicach! Mamy bilety na koncert w Mieście Ogrodów

Refleksyjne teksty, poruszające tematy miłości, bliskości oraz przemijania kolejny raz wybrzmią na scenie Miasta Ogrodów. Koncert odbędzie się 27 listopada.

Koncert Sławka Uniatowskiego to ciekawa propozycja spędzenia jesiennego wieczoru w wyjątkowej atmosferze. Klimatyczna muzyka, teksty z przesłaniem, bardzo dobry kontakt ze zgromadzoną publicznością i owacje na stojąco – tak w wielkim skrócie można podsumować koncerty Uniatowskiego.
Wokalista wystąpi już 27 listopada w Katowickim Mieście Ogrodów.

Data: 27.11.2021 | godz. 19:00
Miejsce: Katowice Miasto Ogrodów Instytucja Kultury
Bilety: • eBilet.pl • copa.pl/katowice

Po gorąco przyjętej trasie The Best Of, w wypełnionych po brzegi salach, zapraszamy na drugą odsłonę koncertów Sławka Uniatowskiego z utworami swoich największych, muzycznych idoli! Ciechowski, Wodecki, Sinatra, Zaucha.

Na koncertach nie zabraknie największych utworów z płyty Methamorphosis, a także muzycznych zapowiedzi z nadchodzącego albumu Wielki Błękit, którego premiera planowana jest na 2022 rok.

Wyjątkowe aranżacje, ciepły barytonowy głos, klimat i atmosfera koncertu sprawią, że ten wieczór na długo pozostanie Państwu w pamięci.

Sławek Uniatowski – Wokalista, kompozytor, autor tekstów, multiinstrumentalista. Urodził się 11 maja 1984 roku w Toruniu, już jako pięciolatek rozpoczął przygodę z instrumentami klawiszowymi. Jako nastolatek zaczął komponować i pisać teksty piosenek, współtworzył toruński zespół Kije, w którym komponował oraz grał na syntezatorach. Pod koniec 2008 roku założył zespół Uniatowski Project. Uniatowski jako jedyny wokalista z Polski miał przyjemność wystąpić na jednej scenie u boku największego amerykańskiego producenta muzycznego Davida Fostera, współpracującego z Whitney Houston, Celine Dion czy Michaelem Buble. Ma na swoim koncie również współpracę z takimi gwiazdami jak Zbigniew Wodecki, Jan Kanty Pawluśkiewicz, Kuba Badach. Koncertował w kraju i za granicą z big bandami wykonując repertuar Franka Sinatry, Tony’ego Bennetta, Nat „King” Cole’a, Cheta Bakera czy Ellie Fitzgeral.

Dla naszych czytelników mamy 3 podwójne zaproszenie na koncert Sławka Uniatowskiego w Mieście Ogrodów. Żeby je zdobyć, trzeba na adres [email protected] przysłać odpowiedź na pytanie: W którym programie telewizyjnym Sławek Uniatowski dotarł do finału? Na odpowiedzi czekamy w czwartek 18 listopada do godz. 15. Obowiązuje zasada kto pierwszy, ten lepszy. Osoby, które otrzymają wejściówki, poinformujemy drogą mailową.

Artykuł sponsorowany


Tagi:

Dodaj komentarz

*
*