Reklama

Siedziba KZGM zalana wodą. Nie działają telefony

G. Ż.
Poważna awaria w siedzibie Komunalnego Zakładu Gospodarki Mieszkaniowej. Z powodu pęknięcia rury z ciepłą wodą w budynku, w którym mieści się zakład, zalane zostało pomieszczenie centrali telefonicznej. Urządzenie nadaje się do wymiany. Przez kilka dni nie będzie się można dodzwonić zarówno do siedziby głównej, jak i oddziałów KZGM.

W budynku wspólnoty mieszkaniowej przy ul. Grażyńskiego 5 w weekend pękła rura z ciepłą wodą. Wyciekająca woda zalała znajdujące się pod spodem pomieszczenie, w którym mieści się centrala telefoniczna KZGM. – Kiedy ochroniarz zauważył wodę wylewającą się z pomieszczenia było już za późno. Centrala telefoniczna to czułe urządzenie. Wszystko wskazuje na to, że trzeba będzie kupić nowe. Może nas to kosztować nawet 40 tysięcy złotych. Straty będziemy chcieli pokryć z ubezpieczenia wspólnoty – mówi Marcin Gawlik, zastępca dyrektora KZGM w Katowicach.

Dodaje, że realny termin uruchomienia nowej centrali to koniec tygodnia.

Obecnie kontakt z główną siedzibą KZGM i wszystkimi oddziałami możliwy jest całodobowo pod numerem telefonu: 48 32 259 70 19 oraz drogą mailową: [email protected].


Tagi:

Dodaj komentarz

*
*