Reklama

Sieć całodobowych klubów fitness weszła na katowicki rynek. Just GYM otworzył się na os. Paderewskiego

Tuż przed końcem 2021 roku sieć Just GYM otworzyła w Katowicach swój najnowszy lokal. Powstał w nowym akademiku przy ul. Paderewskiego 30. Klub jest otwarty całą dobę przez 7 dni w tygodniu. To 23. klub sieci, która działa już w całej Polsce.

Siłownia Just GYM w Katowicach

Najnowsza siłownia Just GYM mieści się w nowo powstałym akademiku BaseCamp na os. Paderewskiego. Powierzchnia obiektu to ponad 1.900 m2. Nowy klub w Katowicach to pierwsza placówka sieci w tym mieście i piąta w woj. Śląskim (Zabrze, Bytom. Jastrzębie-Zdrój, Racibórz). Z klubu można korzystać o dowolnej porze, dzięki automatycznym śluzom wejściowym.

W katowickim klubie Just Gym mieści się dwanaście stref treningowych. Można wypróbować siłownię przez 7 dni za 49,99 zł lub od razu kupić Karnet OPEN bez limitów z comiesięczną opłatą automatyczną 79 zł miesięcznie lub zdecydować się na nowość – Karnet NEW na 60 dni za 159 zł albo na jeszcze dłuższy czas.

Dlaczego aktywność fizyczna jest ważna?

Nawet jeśli nie jest dla ciebie najważniejsze zrzucenie zbędnych kilogramów lub czujesz się dobrze we własnym ciele, nie powinieneś rezygnować z aktywności fizycznej. Mówi się, że sport to zdrowie i ruch wskazany jest głównie z powodu dobrego wpływu na nasze samopoczucie. Wiele badań pokazuje, że osoby aktywne fizyczne nie tylko cieszą się dłużej dobrym zdrowiem, ale także są bardziej produktywne i szczęśliwsze. Sport pozwala się odstresować i, mimo wysiłku jaki trzeba włożyć w jego uprawianie, również zrelaksować.

Jak mam znaleźć czas na trening?

Wybierz siłownię, która umożliwi treningi w nawet najbardziej niestandardowych godzinach. Takie rozwiązanie znajdziesz w klubie fitness Just GYM w Katowicach, gdyż siłownia jest otwarta 24 godziny na dobę przez cały rok. Weź kalendarz w dłoń i zaplanuj kiedy faktycznie możesz pozwolić sobie na ćwiczenia. Możesz chociażby godzinę ulubionego serialu zamienić na godzinę cardio na siłowni, w klubie masz darmowe wifi, dzięki czemu podczas spalania kalorii wciąż nie musisz rezygnować z kolejnego odcinka, a jednocześnie robisz coś dobrego dla siebie.

Zdecyduj się na zajęcia grupowe

Just GYM oferuje szeroki wybór zajęć grupowych, zarówno w tygodniu jak i w weekendy. Aby uczestniczyć w zajęciach fitness należy się na nie zapisać, co może być dodatkową motywacją, zaś stała godzina treningów sprawi, że zajęcia trzeba będzie wziąć pod uwagę podczas planowania tygodnia. Do wyboru są m.in. wszelkie ćwiczenia na ogólny rozwój sprawności,  zajęcia cardio, crossfit, treningi siłowe, a także te bardziej spokojne, jak joga czy balance. Co więcej, dostęp do zajęć jest w cenie karnetu!

Skorzystaj z pomocy trenera

Jeśli myślisz, że naprawdę nie dasz rady wcisnąć treningu w swój plan dnia, skonsultuj się z trenerem personalnym. W Just GYM można umówić się na prywatny trening. Podczas spotkania z naszymi trenereami, pomożemy ustalić plan działań, a nawet najbardziej zapracowanej osobie pokażemy jak wygospodarować czas na trening. Dodatkowo można skorzystać co tydzień całkowicie za darmo z konsultacji z trenerami. Wystarczy umówić się u menadżera klubu na takie spotkanie.

 

Just GYM Katowice

40-282 Katowice

ul. Paderewskiego 30

tel. +48 881 660 890

email: [email protected]

facebook: https://www.facebook.com/jgkatowice

www.justgym.pl

Artykuł sponsorowany


Tagi:

Dodaj komentarz

*
*