Reklama

SiDLY – podaruj bliskim bezpieczeństwo!

Święta Bożego Narodzenia to wyjątkowy i magiczny czas, gdy w sposób szczególny pragniemy zadbać o bliskich. W tym roku ze względu na pandemię ten okres jest wyjątkowo ciężki. Szczególnie seniorzy są grupą, którym oprócz narażenia na zakażenie może grozić samotność i strach z tym związany. Świąteczny czas to ten dobry moment by zadbać o ich bezpieczeństwo i obdarować ich opaską telemedyczną SiDLY z pakietem teleopieki.

Bezpieczeństwo to największa wartość

W dobie COVID-19 bezpieczeństwo jeszcze bardziej niż wcześniej jest najważniejszą wartością, o które powinniśmy dbać bezwarunkowo. Ciężko jednak zadbać o swoich bliskich gdy wprowadzane obostrzenia utrudniają codzienny kontakt.

Święta Bożego Narodzenia to szczególny czas, więc podaruj bliskim coś specjalnego! Opaska telemedyczna SiDLY z pakietem teleopieki to świetny wybór! Będziesz pewny, że twój bliski będzie otoczony właściwą opieką!

Opieka wykwalifikowanego ratownika

Dzięki innowacyjnym rozwiązaniom dostępnym na rynku opieka nad bliskimi w czasie pandemii staje się znacznie łatwiejsza. Takim rozwiązaniem jest teleopieka, której głównym celem jest zapewnienie bezpieczeństwa osobom starszym czy samotnym. Dzięki teleopiece w sytuacjach takich jak np. upadek bliska ci osoba otrzyma pomoc od ratownika z centrum medycznego. W usłudze tej wykorzystuje się opaski telemedyczne, które wyposażone są w liczne funkcje.

SiDLY – Jak działa opaska telemedyczna?

Opaska telemedyczna SiDLY z wyglądu przypomina zegarek. Przez cały czas użytkowania monitorowane są parametry życiowe użytkownika, takie jak np. temperatura czy tętno. W przypadku zagrożenia, np. upadku, pomocy udzielą ratownicy z centrum medycznego. Ratownik kontaktuje się z użytkownikiem za pomocą opaski, dzwoniąc jak na telefon. Jeśli jest taka potrzeba ratownik zdalnie udziela pomocy, wzywa bliską osobę z rodziny albo służby ratunkowe. Rodzina może na bieżąco podejrzeć stan użytkownika opaski dzięki wygodnej aplikacji na telefon.

Wiele istotnych funkcji

Decydując się na zakup SiDLY wraz z opaską użytkownik otrzymuje pakiet teleopieki. Opaska SiDLY wyposażona jest w przycisk SOS, który umożliwia wezwanie pomocy w przypadku niebezpiecznej sytuacji, detektor upadków – który w momencie wykrycia upadku wyśle alert do ratownika czy dwustronną komunikację głosową umożliwiającą rozmowę z ratownikiem za pomocą opaski. SiDLY posiada także wbudowany moduł GPS umożliwiający określenie lokalizacji użytkownika. W momencie zakupu opaski użytkownik oraz opiekun otrzymują dostęp do platformy internetowej. Po zalogowaniu znaleźć można w niej między innymi wyniki aktualnych pomiarów. Wszystkie informacje użytkownicy znajdą również w specjalnej aplikacji mobilnej.

SiDLY – wysoka jakość

SiDLY to polska firma firma technologiczna. Głównym produktem firmy jest system teleopieki oparty o autorskie urządzenie medyczne w formie opaski na nadgarstek, platformę telemedyczną oraz aplikację. Od października 2020 SiDLY świadczy usługi medyczne jako oficjalna placówka medyczna – NZOZ Przychodnia Telemedyczna SiDLY Healthcare.

Dowiedz się więcej o SiDLY
www.opaskasidly.pl

Artykuł sponsorowany


Tagi:

Dodaj komentarz

*
*