Reklama

Samochód zderzył się z autobusem miejskim. Są utrudnienia na wjeździe do Katowic

Łukasz Kądziołka
Poranna kolizja w Katowicach. Zderzyły się trzy pojazdy, w tym autobus komunikacji miejskiej. Kierowcy muszą uważać na wjeździe do centrum miasta.

Dzisiaj przed godziną 8.00 w rejonie strefy kultury doszło do kolizji. Zderzyły się trzy pojazdy jadące w kierunku centrum Katowic. Kolizja miała miejsce na wysokości os. Gwiazdy na zjeździe z DK79, obok wlotu do tunelu w kierunku Chorzowa. Samochód osobowy uderzył w ciężarówkę. Do kolizji doszło podczas zmiany pasa ruchu z lewego na prawy. Następnie audi pod wpływem uderzenia, zderzyło się z nadjeżdżającym autobusem komunikacji miejskiej linii numer M2. Ten drugi pojazd nie jest bardzo uszkodzony, ale audi ma mocno obity bok i tył. Samochód pod wpływem uderzenia częściowo wypadł z jezdni. Z powodu kolizji dwie pasażerki odniosły obrażenia. Jedna ma uraz kręgosłupa, a druga wybite zęby. Kobietami zajął się zespół ratownictwa medycznego.

Zjazd z DK79 został zwężony, bo służby zajęły obydwa pasy ruchu prowadzące do skrzyżowania z ul. Dudy-Gracza. Przez jakiś czas w rejonie wjazdu do tunelu mogą występować utrudnienia.


Tagi:

Dodaj komentarz

*
*