Reklama

Samochód wjechał w bariery na zjeździe z A4. Szykuje się kiepski dzień na drogach

Fot. KM PSP w Katowicach.

Redakcja
Kolizja na węźle autostrady A4. Samochód osobowy wjechał w bariery, co powodowało duże utrudnienia w ruchu. Dzisiaj takich zdarzeń może być więcej.

To może być ciężki dzień dla kierowców. Od rana ruch odbywa się wolniej niż zwykle. Powodem są warunki atmosferyczne, które dzisiaj nie będą ułatwiały jazdy. Już w godzinach porannych doszło do pierwszego zdarzenia na ważnej łącznicy. Jak informuje komenda miejska katowickiej straży pożarnej, o godz. 6.36 odebrano zgłoszenie od dyżurnego policji dotyczące kolizji samochodu osobowego z barierkami energochłonnymi. Do zdarzenia doszło na węźle Murckowska, a konkretniej na zjeździe z autostrady A4 od strony Krakowa w kierunku drogi DK86 na Sosnowiec. Na miejsce skierowano dwa zastępy straży pożarnej. Strażacy usunęli pojazdy, nikomu nic się nie stało.

Fot. KM PSP w Katowicach.

Dzisiaj opady deszczu są zapowiadane przez cały dzień. Jak wynika z prognozy pogody IMGW, najintensywniej ma padać w późnym popołudniem – od 16.00 do 19.00. Dlatego kierowcy muszą uzbroić się w cierpliwość, bo w godzinach szczytu komunikacyjnego ruch może odbywać się wolniej niż zwykle.


Tagi:

Dodaj komentarz

*
*