Reklama

Samochód dostawczy na minuty, czyli Citybus.pl wchodzi na śląski rynek

Pojawił się nowy gracz na śląskim rynku – Citybus.pl. Teraz każdy może wynająć samochód dostawczy na minuty. Wystarczy pobrać aplikację i się zarejestrować.

Citybus.pl umożliwia korzystanie z samochodu tylko wtedy, jeśli jest nam potrzebny, bez konieczności ponoszenia dodatkowych kosztów czy zajmowania się samym samochodem. Użytkownicy otrzymują do dyspozycji w pełni sprawne i funkcjonalne auto bez zbędnych obowiązków i formalności.

Możesz skorzystać z wynajmu za pomocą aplikacji w telefonie. Wszystko co należy zrobić to wejść do sklepu GooglePlay lub AppStore, pobrać aplikację citybus.pl, zarejestrować i poczekać na aktywację (do 60 minut). Każdy klient otrzymuje 10 zł w ramach BONUSU za zarejestrowanie się.

Operator oferuje auta dostawcze, które możesz wynająć m.in. do przeprowadzki, remontu lub przewiezienia materiałów. Na mapie aplikacji citybus.pl widoczne są miejsca, w których znajdują się samochody. Jeśli chcesz je wypożyczyć, wystarczy że znajdziesz auto dostępne na mapie. Aplikacja wyszukuje te znajdujące się najbliżej ciebie. Po zarezerwowaniu go możesz rozpocząć wynajem. Koszt wynajmu uzależniony jest od liczby przejechanych kilometrów i minut, ale samochód możesz wynająć również na cały dzień. Cennik widnieje na stronie internetowej czy w aplikacji.

To dzięki aplikacji korzystacie z wynajmu, więc niezbędne jest jej posiadanie. Za jej pomocą rezerwujecie samochód, rozpoczynacie wynajem i kończycie. Widzicie swój koszt wynajmu, strefy parkowania citybus.pl i inne niezbędne informacje, które sprawią, że ta usługa jest łatwiejsza i wygodniejsza i bez zbędnych formalności.

Jednym z głównych założeń citybus.pl jest wygoda i oszczędność ofertowana użytkownikowi. Klient ogranicza się wyłącznie do opłacenia czasu użytkowania pojazdu oraz przejechanych kilometrów. Wynajem jest elastyczny, zależny od indywidualnych potrzeb. To propozycja dla tych, którzy potrzebują auta od czasu do czasu, dostępności 24/7 a niepotrzebujących na co dzień auta dostawczego.

Pobierz aplikację i skorzystaj kiedy chcesz:
Apple: http://bit.ly/ios_citybus
Android: http://bit.ly/android_citybus

Artykuł sponsorowany


Tagi:

Dodaj komentarz

*
*