Reklama

Rusza sprzedaż biletów na Intel Extreme Masters w Katowicach

Łukasz Kądziołka
Dzisiaj do sprzedaży trafiły bilety na największą imprezę esportową w Polsce. Turniej Intel Extreme Masters po raz kolejny odbędzie się w Katowicach. Wydarzenie co roku przyciąga tłumy, a kolejna edycja może cieszyć się jeszcze większym zainteresowaniem. Po raz pierwszy najlepsi gracze z całego świata powalczą o tytuł Master Champion.

Intel Extreme Masters ponownie zawita do Katowic. To będzie już ósma edycja międzynarodowej imprezy, która co roku przyciąga fanów gier wideo. Wydarzenie przyciąga również najlepszych zawodników z całego świata. Nowością w przyszłym roku będą rozgrywki rangi Masters Championship w cyklu ESL Pro Tour, do którego należą najważniejsze i najbardziej wymagające turnieje CS:GO. Zmagania graczy w Counter Strike obserwuje najwięcej osób. Nie tylko na miejscu, w Spodku, ale również w domach podczas transmisji na żywo. Tym razem w Katowicach zmierzy się 16 najlepszych drużyn CS:GO. Najlepsza nie tylko otrzyma pierwszy w historii tytuł Master Champion, ale również nagrody pieniężne. Ich pula podczas IEM 2020 wynosi pół miliona dolarów. Równolegle w Spodku odbędą się po raz kolejny targi esportu i gier wideo – IEM Expo. W ich trakcie odwiedzający będą mieli okazję testować rozwiązania najlepszych marek z branży, wziąć udział w pokazach najnowszych rozwiązań sprzętowych, a także spotkać swoich idoli.

Dzisiaj do sprzedaży trafiły cztery rodzaje biletów. Sektory Spodka zostaną podzielone na dwie części: sekcję biletowaną i sekcję bezpłatną. Ci, którzy nie zdecydują się na zakup biletu, będą mogli swobodnie wchodzić do sektorów bezpłatnych, o ile znajdą jeszcze wolne miejsca. Ceny biletów wahają się od 70 zł do nawet 5000 zł, w zależności od pakietu. Bilety sprzedawane będą w 3 turach i są dostępne TUTAJ. Kolejne pule biletów mają trafić do sprzedaży 5 grudnia i 16 stycznia. Intel Extreme Masters Katowice 2020 potrwa 3 dni, od 28 lutego do 1 marca.


Tagi:

Dodaj komentarz

*
*