Reklama

Rozpoczyna się zlot food trucków na Rynku. Rozdajemy vouchery na posiłki

Redakcja
To drugi w tym roku zlot food trucków na Rynku. Tym razem przyjedzie ponad 20 gastrowozów. Dla naszych czytelników mamy bezpłatne vouchery na posiłki.

Na katowicki Rynek samochody z jedzeniem przyjadą w piątek. Łącznie będzie ich ponad 20. Będzie można spróbować dań kuchni tajskiej, indyjskiej czy meksykańskiej. Nie zabraknie popularnych burgerów i frytek belgijskich. Na deser na przykład tajskie lody, hiszpańskie pączki i owoce w czekoladzie. Zlot food trucków przed Skarbkiem potrwa 3 dni. Rozpoczęcie wydarzenia o godz. 12 w piątek, 4 maja. Food trucki będą czynne do godz. 22.

Dla naszych czytelników mamy 5 bezpłatnych voucherów na posiłki do wybranych food trucków. Żeby je zdobyć, trzeba polubić post z linkiem do tego tekstu na naszym fanpage na Facebooku, oznaczyć osobę, z którą chce się wybrać na zlot i napisać w komentarzu jakie danie lub napój jest najlepsze na upał. Na wasze komentarze czekamy do godz. 12 w piątek. Wybierzemy, naszym zdaniem, najciekawsze odpowiedzi i nagrodzimy je voucherami.


Tagi:

Dodaj komentarz

*
*