Reklama

Rozpoczęły się konsultacje w sprawie nocnej prohibicji na Koszutce

Redakcja
Od poniedziałku 6 lutego mieszkańcy Koszutki mogą wypowiedzieć się w sprawie wprowadzenia w ich dzielnicy nocnej prohibicji. Oprócz wypełnienia internetowej ankiety, każdy będzie mógł przyjść na spotkanie, organizowane w miejscowym domu kultury.

Temat nocnej prohibicji w Koszutce, czyli zakazu sprzedaży alkoholu w godz. 22-6, pojawił się za sprawą radnego Macieja Biskupskiego. – Tam jest straszne menelstwo, które uprzykrza życie ludziom mieszkającym po sąsiedzku. Jest niebezpiecznie i ci ludzie zostawiają po sobie bałagan – mówił Biskupski, mając na myśli najbliższe otoczenie sklepu Delikatesy Kubik, który działa przy Słonecznej Pętli.

To właśnie ten sklep jest powodem wniosku o konsultacje w całej dzielnicy. Mieszkańcy mogą od dzisiaj wypełnić ankietę z jednym pytaniem: Czy jest Pan/Pani za wprowadzeniem ograniczenia w godzinach od 22.00 do 6.00 rano sprzedaży napojów alkoholowych do spożycia poza miejscem sprzedaży na terenie Koszutki?

Głosować mogą tylko osoby mieszkające na terenie Koszutki. Trzeba podać imię i nazwisko oraz adres zamieszkania.

Niezależnie od internetowej ankiety, która będzie aktywna do 19 lutego, odbędzie się stacjonarne spotkanie w MDK „Koszutka” przy ul. Grażyńskiego 47. Zostało ono zaplanowane na czwartek 16 lutego o godz. 17.


Tagi:

Komentarze

  1. Damian 6 lutego, 2023 at 8:43 pm - Reply

    Raus z tymi budami jak Krupa chce Las Vegas może zacząć od tego. Jeszcze sztandu z ciupagami brakuje.

Dodaj komentarz

*
*