Reklama

Rozdajemy wejściówki do Śląskiego Wesołego Miasteczka Legendia

Redakcja
Szansa na zdobycie wejściówek do wesołego miasteczka. Mamy zabawę dla naszych czytelników. Do zdobycia jest kilka biletów wstępu do Śląskiego Wesołego Miasteczka Legendia.

Legendia to park rozrywki położony na 26 hektarach na terenie Parku Śląskiego. Dostępnych jest tu ponad 40 atrakcji. Są one podzielone na familijne, dla dzieci i ekstremalne. Goście znajdą tu dobrze znany diabelski młyn czy filiżanki. Są też nowe atrakcje, które powstały w ostatnich latach. To m.in. Diamond River, czyli ześlizg do wody z wysokości 8 i 12 m, oraz kolejka górska Lech Coaster. Wśród propozycji rodzinnych znaleźć można również Bazyliszka, w którym każdy może pokonać legendarnego potwora za pomocą laserowej broni.

Dla naszych czytelników przygotowaliśmy zabawę. Do zdobycia jest łącznie 6 biletów wstępu do Legendii. Mamy jeden bilet rodzinny (2+1 – dwie osoby dorosłe powyżej 18 lat i jedno dziecko do 11 roku życia) oraz 5 biletów ulgowych (dziecko od 3 do 11 lat).

Zadanie polega na opisaniu swojego wspomnienia ze Śląskiego Wesołego Miasteczka. Aby zgarnąć wejściówkę należy przesłać swoją odpowiedź na adres [email protected]. Czekamy na nie od 10.00 do 12.00. Prosimy o podpisanie swoich wiadomości imieniem i nazwiskiem.

Bilety otrzymają autorzy najciekawszych historii. Osoby te otrzymają od nas maila.


Tagi:

Dodaj komentarz

*
*