Reklama

Rozdajemy bilety na Kino Kobiet w Heliosie

Redakcja
Dla naszych czytelniczek mamy 10 zaproszeń na jutrzejsze Kino Kobiet w kinie Helios w Galerii Libero. O godz. 18 rozpocznie się wydarzenie, podczas którego będzie można nie tylko zobaczyć film „Jak zostać gwiazdą”, ale też wziąć udział w konkursach z nagrodami.

„Jak zostać gwiazdą” to polski film o kontrowersyjnym programie telewizyjnym „Music Race”, który poszukuje talentów muzycznych na terenie całej Polski. Główną bohaterką jest dziewczyna, która oprócz tego, że jest zbuntowaną nastolatką, okazuje się też mieć potężny głos. Młodej gwieździe przyjdzie zmierzyć się z konkurentami na scenie i bezwzględnym światem show biznesu, ale przede wszystkim z własnymi emocjami.
Oprócz obejrzenia filmu, uczestniczki Kina Kobiet będą mogły wziąć udział w konkursach, w których do wygrania będą m.in. zabiegi w salonie kosmetycznym, zestawy kosmetyków, kompozycje kwiatowe, pielęgnacja i modelowanie włosów, książki i inne upominki.

Dla naszych czytelniczek mamy 10 pojedynczych zaproszeń na Kino Kobiet (środa 14.10, godz. 18, kino Helios w Galerii Libero.). Żeby je zdobyć, trzeba na adres [email protected] przysłać odpowiedź na pytanie: Jak nazywa się aktor odtwarzający jedną z głównych ról w filmie „Jak zostać gwiazdą”, który prywatnie ma swój teatr? Jak nazywa się ten teatr?

Na odpowiedzi czekamy do godz. 22 we wtorek. Obowiązuje zasada kto pierwszy ten lepszy. Osoby, które otrzymają wejściówki, powiadomimy drogą mailową. Nie zapomnijcie się podpisać.


Tagi:

Dodaj komentarz

*
*