Reklama

Rozdajemy bilety na Kino Kobiet w Heliosie. To nie tylko seans, ale też konkursy dla pań

Redakcja
Kino Helios wznawia jeden ze swoich cykli tematycznych. Kino Kobiet to nie tylko film, ale też prezentacja i konkursy dla pań. Dla naszych czytelniczek mamy 10 pojedynczych wejściówek na wydarzenie, które odbędzie się w środę 16 września o godz. 18.

„Pojedynek na głosy” (seans 16 września) to pełna humoru, dobrej energii i wzruszeń opowieść inspirowana prawdziwą przyjaźnią. Amatorski kobiecy zespół wspiera się na co dzień, zgodnie z myślą, że „piosenka jest dobra na wszystko”. Na jego czele stoją: zasadnicza i uzależniona od telezakupów Kate oraz zbuntowana i rozrywkowa Lisa. Obie mają zupełnie różne pomysły na repertuar i rywalizują o sympatię śpiewających koleżanek. Na ten pokaz Helios zaprasza panie w wojskowych strojach. Oczywiście można też przyjść w „normalnym” ubraniu.

Dla naszych czytelniczek mamy 10 pojedynczych wejściówek na jutrzejszy seans. Żeby je zdobyć, trzeba odpowiedzieć na pytanie: Jaki film będzie można obejrzeć w Kinie Kobiet za tydzień, 23 września? Odpowiedzi przysyłajcie na adres [email protected]. Czekamy do godz. 21 we wtorek. Obowiązuje zasada, kto pierwszy ten lepszy. Panie, które dostaną wejściówki, poinformujemy drogą mailową. Nie zapomnijcie się podpisać.


Tagi:

Dodaj komentarz

*
*