Reklama

Rozdajemy bilety na Filmowe Poranki w kinie Helios

Redakcja
Jeśli wasze dzieci lubią bajki, a wy lubicie oglądać je razem z nimi to mamy dla was propozycję: Filmowe Poranki: Bajeczki Maszy cz. 2. W niedzielę nasi czytelnicy będą mogli zobaczyć seans za darmo. Mamy do rozdania dwie podwójne wejściówki do kina Helios w Galerii Libero.

W niedzielę 13 stycznia o godzinie 10:30 do obejrzenie będą: Wilk i lis, Wierzchołki i korzonki, Królewna żabka, Śnieżynka Tomcio Paluch, Straszna historia o potworach i tych, którzy się ich boją, Trudna historia o kotku, który się zgubił i odnalazł.
Słynna z serialu „Masza i Niedźwiedź” sympatyczna maleńka Masza w zabawny sposób przedstawia znane bajki w zupełnie nowych wersjach, mieszając wątki i postaci. Urocza animacja, zaskakujące zwroty akcji, oryginalne zakończenie i niespodziewany morał to mieszanka, która zaciekawi i rozbawi widzów w każdym wieku.

Dla naszych czytelników mamy dwie podwójne wejściówki na niedzielny seans. O tym jak je zdobyć napiszemy w naszym newsletterze, którzy wyślemy o godz. 13 w piątek (11 stycznia). Jeśli ktoś chciałby jeszcze zapisać się do newslettera, to może to zrobić w prawym dolnym rogu strony głównej.


Tagi:

Dodaj komentarz

*
*