Reklama

Rozdajemy bilety do kina na Planetę Singli 2

Redakcja
Dla naszych czytelników mamy podwójne zaproszenia na kina Helios w Galerii Libero. Tym razem w ramach cyklu Kultura dostępna będzie można zobaczyć film „Planeta Singli 2. Seans rozpocznie się w czwartek o godz. 18.

„Planeta Singli 2″ to historia pary (Maciej Stuhr i Agnieszka Wędłocha), którą połączyła randkowa aplikacja. Na ekranie nie zabraknie wybuchowego małżeństwa granego przez Weronikę Książkiewicz i Tomasza Karolaka. Występują też: Danuta Stenka, Piotr Głowacki czy Joanna Jarmołowicz.

Związek Ani (Agnieszka Więdłocha) i Tomka (Maciej Stuhr) przeżywa poważny kryzys. On, showman-celebryta wcale nie ma zamiaru się ustatkować. Ona z kolei chce poważnego związku. Tymczasem na horyzoncie pojawia się Aleksander – zauroczony Anią milioner, właściciel aplikacji Planeta Singli, przekonany, że nikt inny nie pasuje do niego bardziej niż romantyczna nauczycielka muzyki.

Dla naszych czytelników mamy trzy podwójne zaproszenia na dzisiejszy seans. O tym jak je zdobyć napiszemy w newsletterze, który wyślemy o godz. 10. Jeśli ktoś jeszcze chciałby się zapisać do newslettera, może to zrobić w prawym dolnym rogu strony głównej.


Tagi:

Dodaj komentarz

*
*