Reklama

Rozdajemy bilety do kina Helios. Tym razem na film „Serce nie sługa”

Redakcja
Dla naszych czytelników mamy wejściówki na dzisiejszy pokaz filmu „Serce nie sługa” w kinie Helios w Galerii Libero. Film będzie można obejrzeć o godz. 18 w ramach cyklu Kultura dostępna.

„Serce nie sługa” to film o poszukiwaniu miłości. To zabawne i przejmujące spojrzenie na współczesne związki. Związki ludzi, którzy przestali wierzyć w miłość, choć w głębi duszy, właśnie na taką prawdziwą miłość czekają. Nie jest jednak łatwo odnaleźć swoją drugą połówkę, nawet jeśli spędza się bardzo dużo czasu na randkowaniu. Daria i Filip znają się od lat i są najlepszymi przyjaciółmi. Filip to klasyczny „Piotruś Pan” i łamacz damskich serc. Po kolejnej upojnej nocy, gdy obudzi się obok nowo poznanej dziewczyny, poczuje, że chce zmienić swoje życie i nadać mu sens. Przypomni przyjaciółce propozycję, którą złożył jej kilka lat temu. Jeśli do trzydziestki nie będą w poważnych związkach, to pobiorą się i razem wychowają dziecko. Daria na początku sceptycznie nastawiona do tego pomysłu, w końcu się poddaje i ulega namowom przyjaciela. Każde z nich w pewnym momencie będzie musiało odpowiedzieć sobie na pytanie, czy to, co ich łączy to przyjaźń, czy jednak kochanie? W chwili, gdy ich życie nabierze zupełnie nowego smaku los pokrzyżuje ich plany.

Dla naszych czytelników mamy dwie podwójne wejściówki na dzisiejszy seans. O tym jak je zdobyć napiszemy w newsletterze, którzy wyślemy o godz. 9:30. Jeśli ktoś jeszcze chciałby zapisać się do naszego newslettera, może to zrobić w prawym dolnym rogu strony głównej.


Tagi:

Dodaj komentarz

*
*