Reklama

Rozdajemy bilety do kina Helios

Redakcja
Dla naszych czytelników mamy podwójne zaproszenia na dzisiejszy seans z cyklu Kultura Dostępna. O godz. 18.00 wyświetlony zostanie film „Autsajder”.

Franek to młody idealista. Jest zakochany w muzyce, malarstwie i pewnej dziewczynie. Mimo wiszącego w powietrzu ogromnego napięcia związanego z wprowadzeniem stanu wojennego i dramatycznymi wydarzeniami w kopalni „Wujek”, mówi, że polityka kompletnie go nie interesuje. Wszystko się jednak zmieni. Odwiedza go bowiem dobry znajomy – Beno i prosi o przechowanie tajemniczej teczki. Kiedy kolejnego wieczora Franek wraca od swojej dziewczyny po rozpoczęciu godziny milicyjnej, zatrzymuje go patrol. Chłopak szybko zostaje oskarżony o współpracę z opozycją, a znaleziona w jego mieszkaniu teczka z ulotkami staje się niezbitym dowodem. Sprawę przejmuje Służba Bezpieczeństwa. Cała jego wrażliwość i ideały zostają poddane najwyższej próbie.

Dla naszych czytelników mamy 2 podwójne zaproszenia na dzisiejszy seans. O tym jak zdobyć bilety napiszemy w newsletterze, który wyślemy o godz. 12. Jeśli ktoś chciałby się jeszcze zapisać do newslettera, może to zrobić w prawym dolnym rogu strony głównej.


Tagi:

Dodaj komentarz

*
*