Reklama

Rozdajemy bilety do kina Helios

Redakcja
Dla naszych czytelników mamy podwójne wejściówki na Kino Konesera w kinie Helios w Galerii Libero. W środę 3 kwietnia zostanie w nim pokazany film „Przemytnik” w reżyserii Clinta Eastwooda.

Eastwood wciela się w rolę Earla Stone’a. To 90 letni mężczyzna, który nie ma grosza przy duszy, jest sam jak palec i grozi mu zajęcie przez bank zadłużonego biznesu. Właśnie wtedy otrzymuje ofertę pracy, która wymaga od niego jedynie jazdy samochodem. W ten prosty sposób Earl staje się kurierem narkotykowym na usługach meksykańskiego kartelu, z czego zupełnie nie zdaje sobie sprawy. Dobrze sobie radzi. W zasadzie tak dobrze, że wielkość przewożonych przez niego ładunków rośnie w szybkim tempie, a sam Earl dostaje pomocnika. Jednak nie tylko on śledzi poczynania Earla. Nowy tajemniczy przemytnik znalazł się także na celowniku znanego ze swej determinacji agenta DEA Colina Batesa (Bradley Cooper). Mimo że problemy finansowe Earla odchodzą w niepamięć, błędy popełnione przez niego w przeszłości zaczynają mu coraz bardziej doskwierać. Nie wiadomo jednak czy zdąży je naprawić, zanim dobiorą się do niego organy ochrony porządku publicznego lub egzekutorzy kartelu.

Dla naszych czytelników mamy dwie podwójne wejściówki na film, który zostanie pokazany w środę o godz. 18:30. O tym co trzeba zrobić, żeby je zdobyć, napiszemy w newsletterze, który wyślemy dzisiaj (wtorek) o godz. 13. Jeśli ktoś chciałby się jeszcze zapisać do newslettera, może to zrobić w prawym dolnym rogu strony głównej.

AKTUALIZACJA: Nastąpiła zmiana w repertuarze. W ramach Kina Konesera wyświetlony zostanie film „Ułaskawienie”. Godzina pozostaje bez zmian.

To niezwykle osobisty film Jana Jakuba Kolskiego. Historia o rodzicach żołnierza opowiadana z perspektywy ich siedemnastoletniego wnuka Janka. Wpisana w dramatyczne wydarzenia w powojennej Polsce. Skupia się na sile i odwadze rodziców, pokazując ich walkę o odzyskanie godności i równowagi po utracie syna.


Tagi:

Dodaj komentarz

*
*