Reklama

Rozdajemy bilety do kina Helios

Redakcja
Dla naszych czytelników mamy podwójne zaproszenia do kina Helios na film „Fuga”, który zostanie wyświetlony w czwartek 27 czerwca.

Alicja nie pamięta przeszłości, nie wie kim jest. Kiedy po dwóch latach od zniknięcia zostaje odnaleziona przez rodzinę, nie chce wracać do dawnego, zapomnianego życia. Nie pamięta miłości do męża i synka. Z czasem do Alicji wracają urywki wspomnień, tworząc niewyraźny i niepokojący obraz tajemnicy – tego co zdarzyło się w przeszłości. Co jest tą tajemnicą? Czy rodzące się uczucia do przed chwilą poznanych męża i syna pozwolą kobiecie zrozumieć przeszłość i zbudować szczęście swoje i rodziny?

Odpowiedzi na te pytania będzie można poznać w czwartek 27 czerwca o godz. 13 i 18 w kinie Helios w Galerii Libero. Dla naszych czytelników mamy dwa podwójne zaproszenia na wybraną godzinę seansu. O tym co trzeba zrobić, żeby zdobyć bilety, napiszemy w newsletterze, który wyślemy jutro (poniedziałek) o godz. 14. Jeśli ktoś jeszcze chciałby się zapisać do newslettera, może to zrobić prawym dolnym rogu strony głównej.


Tagi:

Dodaj komentarz

*
*