Reklama

Roślinne i ubraniowe targi odbędą się w Spodku

Źródło: Pixabay.

Redakcja
Wymiana roślin, zielone warsztaty, stare ciuchy i wiele innych. W tym tygodniu w Spodku odbędą się dwa wydarzenia – targi roślinne i targi mody vintage.

Targowa niedziela w Spodku. Zbliżają się dwa wydarzenia z myślą o tych, którzy lubią piękne rośliny i ubrania. Antresola Spodka wypełni się zielenią. Odbędzie się tam Plant Market. Będą wystawcy z ciekawymi odmianami roślin. Jednak oferta będzie dużo szersza. Goście znajdą tu wystawców z naturalnymi produktami – kosmetykami, rękodziełem i roślinnym jedzeniem. Odbędzie się losowanie rzadkich gatunków roślin i warsztaty. Będzie można spróbować swoich sił m.in. w haftowaniu czy tworzeniu kompozycji z mchu. Wszystkie szczegóły i zapisy TUTAJ.  Jednym z punktów niedzielnych targów będzie też wymiana roślin. Każdy może przynieść swoje sadzonki, szczepki czy kwiaty i podzielić się nimi z innymi uczestnikami. Więcej TUTAJ.
Poza tym w Spodku będzie można wykonać tatuaż albo kupić oryginalne ubrania, bo drugim wydarzeniem tego dnia będą targi dla miłośników mody. Jak wiadomo, moda powraca. Dlatego niedzielne wydarzenie jest skierowane do tych, którzy doceniają starsze ciuchy. Będzie można tu znaleźć wystawców z odzieżą, która kiedyś już była na czasie i dać tym rzeczom drugie życie, ubierając je na siebie. Więcej TUTAJ.

Obydwa targowe wydarzenia odbędą się w niedzielę, 14 sierpnia, w godz. 12.00-18.00. Wstęp jest wolny.


Tagi:

Dodaj komentarz

*
*