Reklama

Rodzinny samochód. Jaki wybrać?

Kiedy powiększa nam się rodzina, niesie to ze sobą szereg zmian. Musimy przearanżować mieszkanie, przygotować wyprawkę i wszystkie inne sprzęty potrzebne, gdy w domu pojawia się nowy członek rodziny. Bardzo często ta zmiana na rodzinnym liczniku wiąże się również z poważnym wydatkiem – inwestycją w nowy samochód. Zależy nam, by było to auto przede wszystkim bezpieczne, ale również przestronne i wygodne. Co zatem wybrać? Nowe, używane? Którą markę? No i najważniejsze pytanie – skąd wziąć na to pieniądze?

Wygodne i nowoczesne auto dla całej rodziny

Jeśli chodzi o samochody nowe, zdecydowanie największą popularnością cieszą się SUV-y i to na nie najczęściej bierzemy kredyty samochodowe. To bardzo pojemne samochody z dużą ilością miejsca – spokojnie pomieszczą fotelik, a nawet foteliki, w bagażniku zaś starczy miejsca na wózek czy wózki dziecięce, a także całą masę potrzebnych gadżetów. Te wygodne samochody świetnie sprawdzają się zarówno w mieście, jak i na dłuższych trasach. Ich niewątpliwą zaletą jest wygoda w podróży i bezpieczeństwo. Samochody te zwykle są wyższe i większe od innych miejskich aut. Problemem może być parkowanie, jednak wiele parkingów ma miejsca specjalnie przeznaczone dla rodziców z dziećmi. SUV-y niestety nie należą do najtańszych rozwiązań, ich ceny potrafią być naprawdę wysokie. Z pomocą przychodzi kredyt samochodowy Santander Consumer Banku – banku od kredytów. Indywidualnie dostosowane raty – stałe lub malejące, możliwość zakupu całkowicie pokrytego z kosztów pożyczki czy długi termin spłaty to tylko niektóre z korzyści płynących z oferty Santander Consumer Banku.

Rozwiązanie ekonomiczne – samochód używany

Jeśli nie jesteśmy miłośnikami nowinek motoryzacyjnych, a samochód ma dla nas być przede wszystkim funkcjonalny, często decyzja o kupnie pada na auto używane. To znacznie powszechniejsze rozwiązanie w Polsce. Jest ono ekonomiczne, co w momencie wielkich, życiowych zmian nie jest bez znaczenia. W dzisiejszym świecie trudno funkcjonuje się bez samochodu, zwłaszcza mając kilkoro dzieci. Zakupy, podwózki malców czy wyjazd na wakacje bez własnego auta są znacznie bardziej uciążliwe. Samochód warto mieć. Jeśli jednak nasze wymarzone cztery kółka są poza zasięgiem portfela, zawsze możemy zgłosić się po kredyt samochodowy do Santander Consumer Bank. Przygotował on specjalną ofertę, w której możliwe jest łączenie dochodów kilku osób, nawet jeśli nie są one spokrewnione. Bank w przypadku tego kredytu samochodowego akceptuje również różne źródła dochodu, wśród nich także te zagraniczne. Dzięki temu niemal każdy może sobie pozwolić na własne auto!

Artykuł sponsorowany

Share and Enjoy !

0Shares
0 0

Tagi:

Dodaj komentarz

*
*