Reklama

Roboty kuchenne i szlifierki hitem otwarcia nowego Lidla w Bogucicach

Łukasz Kądziołka
Najszybciej rozeszły się klocki Lego i młotowiertarki. Mężczyźni okupowali kosze z narzędziami, a kobiety szukały odpowiedniego rozmiaru legginsów. Otwarcie nowego sklepu Lidl w Bogucicach przyciągnęło sporo ludzi. Po zakupach klienci dostali książki i kiełbaski z grilla.

Punktualnie o godzinie 8 otworzyły się drzwi nowego sklepu sieci Lidl. Mimo niesprzyjającej pogody, przed wejściem pojawiło się kilkadziesiąt osób. Liczyli na promocje. Te były różne. Od masła po głośniki bluetooth. Już po kilku minutach z półek zniknęły młotowiertarki pneumatyczne. Szybko sprzedawały się też klocki Lego. – Musisz iść tam, gdzie mężczyźni stoją – mówiła żona do męża, który szukał narzędzi. Panowie skupili się głównie na produktach do majsterkowania. Z kolei panie, na artykułach spożywczych. Spore grupki klientek zbierały się wokół przecenionych legginsów i bielizny. Niektórzy postanowili ubić interes i do koszyków pakowali po kilka robotów kuchennych i szlifierek.

Po zakupach każdy, niezależnie od kwoty na paragonie, otrzymywał książkę „Rodzinna kuchnia Lidla”. Po wyjściu ze sklepu można było zjeść za darmo kiełbaskę z grilla, napić się kawy lub herbaty. Przygotowano też strefę z animatorami dla dzieci i strefę gier dla tych nieco starszych.

Specjalna oferta w nowym sklepie Lidla przy ul. Wrocławskiej 56a ma obowiązywać do soboty 3 czerwca. Sklep będzie otwarty od poniedziałku do soboty w godzinach 8-21, a w niedzielę od 9 do 21.


Tagi:

Komentarze

  1. reg 25 maja, 2017 at 6:28 pm - Reply

    News życia 🙂

Dodaj komentarz

*
*