Reklama

Ranking rowerów eliptycznych – wybieramy orbitreki magnetyczne do 1500 zł

Rowerki eliptyczne, zwane też orbitrekami jest połączeniem bieżni roweru stacjonarnego i steppera. Nietrudno więc domyślić się, że i rezultaty ćwiczeń wykraczają ponad standardy. Trudno o lepsze urządzenie, które podczas wykonywania jednej czynności ćwiczyłoby jednocześnie tyle grup mięśniowych.

Sądząc jednak, że szukając orbitreka magnetycznego do 1500 zł macie świadomość zalet tego sprzętu, stworzyliśmy zestawienie najlepszych pod względem funkcjonalności, jakości i ceny rowerów eliptycznych.

Orbitrek Hertz Trico – solidny sprzęt z podstawowymi funkcjami

Główną zaletą orbitreka Hertz Trico jest wyjątkowo niska cena. Jest ona z pewnością związana z ograniczonymi funkcjami, które jednak w pełni wystarczają do użytku domowego. Na uwagę zasługuje dość ciężkie, jak na sprzęt z tej półki cenowej, koło zamachowe. Pozwala ono na odczuwalnie większą płynność ruchu podczas ćwiczeń. Ten rowerek możemy znaleźć już za nieco ponad 540 zł.

Plusy:

+ bardzo niska cena

+ mocne 3,5kg koło zamachowe

Minusy:

– stosunkowo niska waga

Orbitrek magnetyczny Spokey Murica – świetny wybór w granicach 1000 zł

Orbitrek magnetyczny Spokey Murica to mocny sprzęt dający większe możliwości niż poprzednik, ale prawie dwukrotnie droższy. Ze względu na szeroki zakres regulacji oporu i 6 kg koło zamachowe, ćwiczenie na tym sprzęcie jest komfortowe i efektywne. Z dodatkowych funkcji warto zwrócić uwagę na pomiar mocy, który pomoże zoptymalizować treningi.

Plusy:

+ wysoka stabilność

+ szeroki zakres regulacji oporu

Minusy:

– brak widocznych wad

Orbitrek Hertz Viron – potężne możliwości w rozsądnej cenie

W granicach 1200 zł możemy kupić sprzęt umożliwiający automatyzację treningów. W orbitreku Herz Viron istnieje możliwość programowania oporu, intensywności ćwiczeń, docelowego pulsu i wielu innych funkcji. Rozbudowany komputer pokaże informacje nie tylko o czasie, dystansie i prędkości, ale również obliczy wydolność serca, zatłuszczenie organizmu oraz BMI. Daje zatem ogromne możliwości analizy danych zebranych podczas wprowadzania danych i po treningu.

Plusy:

+ cicha praca

+ szeroka funkcjonalność

Minusy:

– dość duży rozmiar

Orbitrek magnetyczny Hertz Run 2.E

Mieszczące się w górnym przedziale cenowym orbitreki magnetyczne na prosportowy.pl to sprzęty stworzone dla osób regularnie ćwiczących. Duże koło zamachowe zamontowane w Hertz Run 2.E o wadze 6 kg i opór magnetyczny z 24 stopniową skalą regulacji pozwala na wykonanie naprawdę ciężkich jednostek treningowych. Sprzęt ten został porządnie zaprojektowany i przystosowany do ćwiczeń dla osób o nieprzeciętnej wadze. Podobnie jak Hertz Viron posiada on liczne programy treningowe.

Plusy:

+ płynna regulacja oporu, dzięki szerokiej skali i automatyzacji

+ bardzo wysoka stabilność dzięki dużej masie

Minusy:

– najwyższa cena z wymienionych w tym rankingu

Wybór należy do ciebie

Każde z przedstawionych rozwiązań ma swoje zalety. Pierwszy z nich charakteryzuje się niską ceną i podstawowymi funkcjami. Kolejny daje większe możliwości, ale pozostaje w przystępnej cenie. Dwa ostatnie to sprzęty dla osób, które oczekują od orbitreka czegoś więcej, a ich kondycja pozwala na wykorzystanie pełni możliwości jakie dają orbitreki na prosportowy.pl.

Artykuł sponsorowany


Tagi:

Dodaj komentarz

*
*