Reklama

Rammstein zagra na Stadionie Śląskim. Bilety trafią do sprzedaży w tym tygodniu

Rammstein podczas koncertu w Londynie, 2012 r. Fot. Mike Lawrence (Mike__Lawrence) [CC BY-SA 2.0 (https://creativecommons.org/licenses/by-sa/2.0)], via Wikimedia Commons.

Redakcja
Wielokrotnie nagradzany za występy na żywo zespół rozgrzeje Stadion Śląski. To może być pierwsze tak wielkie wydarzenie muzyczne, na które przyjadą fani z różnych krajów. Koncerty Rammsteina przyciągają nie tylko miłośników charakterystycznego, niemieckiego brzmienia.

Hałas, ogień i kostiumy – te elementy występów zespół Rammstein opanował do perfekcji. Dlatego na koncerty przychodzą nie tylko fani ich muzyki. Dużo osób chce po prostu zobaczyć dopracowane show i energię, której nie brakuje na scenie. Wzrok przyciągają już same kreacje, w których pokazuje się Till Lindemann, wokalista Rammstein. Zespół z ponad 20-letnim doświadczeniem rusza w trasę koncertową. Po raz pierwszy Rammstein będzie występował jedynie na stadionach. Trasa rozpocznie się w maju 2019 roku. Z kolei już w lipcu zespół zagra na Stadionie Śląskim. Będzie tu najprawdopodobniej promował swój najnowszy album, nad którym prace podobno dobiegają końca. Można spodziewać się, że do Chorzowa przyjedzie wielu fanów z innych części Europy. Zwłaszcza, że najbliższym przystankiem na trasie Rammsteina będzie Praga. Koncert na Stadionie Śląskim odbędzie się 24 lipca 2019 r. Bilety w cenie od 198 zł dostępne będą w ogólnej sprzedaży od czwartku 8 listopada od godz. 10.00 TUTAJ.


Tagi:

Dodaj komentarz

*
*