Reklama

Pseudokibice GKS-u Katowice zatrzymali pociąg i zaatakowali wracających z meczu Zagłębia Sosnowiec

Redakcja
Atak pseudokibiców GKS-u na pociąg specjalny, którym po meczu wyjazdowym jechali kibice Zagłębia Sosnowiec. Jak wynika z relacji tych drugich, zasadzka się nie udała i kibole uciekli.

W minioną sobotę na mecz 1. ligi do Gdyni pojechała grupa kilkuset kibiców Zagłębia Sosnowiec. Po zremisowanym z Arką spotkaniu powrót odbywał się nocnym pociągiem specjalnym zarezerwowanym przez Zagłębiaków. W trakcie podróży doszło do zatrzymania składu. Jak informuje PKP Intercity, wszystko działo się 24 lipca około godz. 3.00 w okolicach Częstochowy. Z relacji pseudokibicowskich stron na Facebooku można się dowiedzieć, że pociąg z grupą ponad 400 fanów Zagłębia Sosnowiec zaatakowało około 150-200 osób. Zasadzka się nie udała. Kibole GKS-u Katowice i Górnika Zabrze mieli ratować się ucieczką. Nikt nie został zatrzymany po nocnej akcji. Postępowanie w tej sprawie prowadzi Komenda Miejska Policji w Częstochowie.


Tagi:

Komentarze

  1. Marika 25 lipca, 2022 at 10:17 pm - Reply

    Tyle pieniędzy z NASZEGO BUDŻETU idzie na ten klubik GKS Katowice….i co mamy z tego, ? Zadymy ? jest przecież tyle innych ważnych i pożytecznych celów , inicjatywy które warto wspierać.

    • Grucha 26 lipca, 2022 at 9:25 am Reply

      Krupa wspiera „sport” i kupuje przy okazji głosy kiboli. Widać ludziom się to podoba skoro na taką opcję głosują

Dodaj komentarz

*
*