Reklama

Primark otwiera się w Katowicach. To będzie 4 sklep tej sieci w Polsce

Redakcja
Popularny na Zachodzie sklep otworzy się w Katowicach. Primark podał termin uruchomienia czwartego punktu irlandzkiej sieci w Polsce.

Primark to międzynarodowa sieć sklepów odzieżowych obecna w 14 krajach Europy i USA. Marka popularna zwłaszcza w Wielkiej Brytanii i Irlandii coraz mocniej wchodzi na polski rynek. Katowicki sklep będzie czwartą lokalizacją Primark w kraju oraz pierwszą w województwie śląskim. Primark ma obecnie dwa sklepy w Polsce, w centrum handlowym Posnania w Poznaniu oraz w Galerii Młociny w Warszawie. W listopadzie dojdą do tego sklepy w Katowicach i Krakowie. W kolejnych miesiącach planowane jest również uruchomienie punktów w Magnolia Park we Wrocławiu oraz w Manufakturze w Łodzi.

Otwarcie sklepu Primark w SCC

W Katowicach Primark otworzy się już za około miesiąc – 30 listopada. Sklep w Silesia City Center zajmie 3 600 m kw. powierzchni handlowej. Klienci znajdą tu odzież i artykuły codziennego użytku w ramach kolekcji odzieży męskiej, damskiej, dziecięcej, kosmetyków oraz wyposażenia domu. W katowickim sklepie będzie około 170 miejsc pracy. W dalszym ciągu trwa rekrutacja, a szczegóły są dostępne TUTAJ.


Tagi:

Dodaj komentarz

*
*