Reklama

Poznaj zalety reklamy zewnętrznej – Druk wielkoformatowy

Nie ulega wątpliwości, że w czasach marketingu digitalowego reklama zewnętrzna straciła na popularności. Obecnie wielu przedsiębiorców przeznacza swoje budżety jedynie na przekazy internetowe, nie mając świadomości, że inne rozwiązania również mogą być skuteczne. Doskonałym dowodem na potwierdzenie owej tezy jest druk wielkoformatowy – umożliwia on bowiem dotarcie firmie do grup docelowych, które nie korzystają z Internetu. W tym artykule omówimy zagadnienie druku wielkoformatowego i przedstawimy jego podstawowe zalety. Wskażemy również poszczególne rodzaje omawianego zagadnienia i podpowiemy, gdzie warto realizować swoje wielkoformatowe wizje. Jeśli zatem jesteś przedsiębiorcą i szukasz ciekawych alternatyw dla marketingu internetowego, trafiłeś w odpowiednie miejsce! Serdecznie zapraszamy do lektury poniższego tekstu.

Czym jest druk wielkoformatowy? – Wprowadzenie

Aby jednak rzetelnie omówić wskazane powyżej zagadnienia, najsampierw należy wyjaśnić, czym właściwie jest druk wielkoformatowy. Otóż to nic innego, jak reklama zewnętrzna w rozmiarze XXL, której zadaniem jest zwrócenie uwagi potencjalnych klientów na produkty oferowane przez twoją firmę.  Należy zatem dojść do wniosku, że drukiem wielkoformatowym możemy nazwać wszelkie narzędzia marketingowe, które charakteryzują się określoną wielkością i wychodzą poza ramy Internetu. Więcej informacji na ten temat znajdziesz na oficjalnej stronie drukarni wielkoformatowej Grupa Luxpol: http://grupaluxpol.pl/druk-wielkoformatowy, które realizuje wskazane projekty od ponad 25 lat.

Popularne przykłady druku wielkoformatowego

Dobrze – znasz już teorię i wiesz, czym jest druk wielkoformatowy. Najwyższa pora, by przedstawić ci przykłady wskazanego zagadnienia. To właśnie one uzmysłowią ci bowiem, że reklama w rozmiarze XXL otacza nas dosłownie z każdej strony! Specjalnie dla ciebie przygotowaliśmy krótką listę popularnych produktów wielkoformatowych:

  • Billboardy – Czyli popularne nośniki reklamowe, które można spotkać najczęściej przy ruchliwych ulicach lub na wysokich budynkach. Są one doskonałą formą reklamy, która, przy odpowiednim ustawieniu, może dotrzeć do docelowego odbiorcy. Wszak billboard warsztatu mechanicznego ustawiony przy drodze szybkiego ruchu może mieć duże szanse na pozyskanie klienta, czyż nie?
  • Folia OWV – Druk wielkoformatowy – Jesteś właścicielem kancelarii prawnej lub biura rachunkowego? Siedziba twojej firmy znajduje się w biurowcu lub w kamienicy? Jeśli tak, z całą pewnością warto byłoby zadbać o świadomość twojej marki wśród osób, które na co dzień mijają budynek. Doskonałym narzędziem, które pomoże zakorzenić w odbiorcach istnienie twojej firmy, jest folia OWV, którą nakleja się na okna lokalu. Można na niej zamieścić logo oraz numer telefonu firmy – to zdecydowanie ułatwi kontakt pomiędzy klientem i przedsiębiorstwem.
  • Folia wylewana – Warto jednak zaznaczyć, że wskazane powyżej przykłady to nie jedyne rodzaje druku wielkoformatowego. W ostatnich czasach popularnym rozwiązaniem stała się także folia wylewana, którą najczęściej nakleja się na samochody. W ten sposób zyskujemy mobilną reklamę, która ma ogromne szanse na dotarcie do osób potencjalnie zainteresowanych oferowanymi przez Ciebie produktami.

Jak widzisz druk wielkoformatowy może być wspaniałym narzędziem marketingowym. Jeśli zatem chciałbyś wprowadzić go do swojej firmy, koniecznie kliknij we wskazany powyżej link i zapoznaj się z ofertą drukarni wielkoformatowej Grupa Luxpol. Na stronie znajdziesz portfolio, które może być dla ciebie inspiracją do stworzenia odpowiedniego projektu.

Druk wielkoformatowe – Poznaj jego zalety

Druk wielkoformatowy niewątpliwie wiąże się z wieloma zaletami. Poniżej znajdziesz krótką listę pozytywów, które, być może, przekonają cię, że wdrożenie omawianego zagadnienia do swojej firmy będzie dobrym pomysłem:

  • Rozmiar i widoczność – Jak zostało wyżej powiedziane, druk wielkoformatowy bardzo często nazywany jest reklamą XXL. To w oczywisty sposób wpływa na widoczność twojego przekazu, a przecież o to chodzi! Duże projekty umożliwiają poznanie produktów twojej firmy dużej grupie odbiorców.
  • Precyzyjne dotarcie do grup docelowych – A jeśli już o odbiorcach mowa, warto nadmienić, że przy pomocy druku wielkoformatowego masz szansę na reklamowanie swojego produktu wśród osób, które nie korzystają na co dzień z mediów; mowa, przykładowo, o osobach starszych.
  • Odporność i żywotność – Produkty wielkoformatowe Grupy Luxpol wykonywane są z materiałów najwyższej jakości, co niewątpliwie wpływa na ich jakość. Druk wielkoformatowy jest odporny na wszelkie niekorzystne warunki atmosferyczne, dzięki czemu inwestujesz w swoją reklamę tylko raz i cieszysz się nią przez naprawdę długi okres.

Podsumowanie

W tym artykule wyjaśniliśmy, czym jest druk wielkoformatowy i podpowiedzieliśmy ci, jakie są przykłady wskazanego zagadnienia. Omówiliśmy również podstawowe zalety owego nośnika przekazu i zaprezentowaliśmy ofertę drukarni wielkoformatowej z ponad 25-letnim doświadczeniem. Jeśli zatem wiesz, że druk wielkoformatowy mógłby być dobrym uzupełnieniem kampanii twojej firmy, czym prędzej kliknij we wskazany link i zapoznaj się z realizacjami Grupy Luxpol. Jesteśmy przekonani, że zatrudnieni tam specjaliści pomogą ci w podjęciu najlepszej decyzji zakupowej.

Artykuł sponsorowany


Tagi:

Dodaj komentarz

*
*