Reklama

Porady fizjoterapeuty i promocje w salonie Pan Materac w Katowicach!

Jakość snu to jedna z kluczowych kwestii wpływających na nasze zdrowie i samopoczucie. Właściwie dobrany materac jest kluczowy dla uzyskania pełnej regeneracji organizmu w trakcie snu. W dniach 17-18.03.2023 r. możesz uzyskać profesjonalne porady od fizjoterapeutów, którzy dostępni będą w salonie Pan Materac w Katowicach. Co więcej, w salonie trwają obecnie promocje na materace Hilding oraz materace Pan Materac, co stanowi idealną okazję, aby zadbać o swój sen i poprawić jakość życia. Zapraszamy!

Porady fizjoterapeutów w salonie Pan Materac!

Weekend darmowych konsultacji w salonach Pan Materac w całej Polsce! W dniach 17-18.03.2023 r. zapraszamy do salonu Pan Materac w Katowicach, gdzie czekać będą na Państwa wykwalifikowani fizjoterapeuci, którzy służą poradą w kwestii zdrowego podparcia kręgosłupa podczas snu – jest to wyjątkowa okazja do skorzystania z darmowych porad specjalistów! Nie czekaj, przyjdź w najbliższy weekend do Pana Materac i zadbaj o swój sen!

Materace Hilding i Pan Materac w promocji!

Porady fizjoterapeutów to nie wszystko, na co mogą liczyć klienci Pana Materaca. Najbliższy weekend to również wyjątkowa okazja do zakupu wysokiej jakości materaca w niezwykle korzystnej cenie – obniżki cen nawet o 40% od cen regularnych!

Promocjami objęte zostały wybrane materace marki Hilding i Pan Materac, które zostały przecenione odpowiednio o nawet 20% i 40%! (promocje dotyczą wybranych modeli z kolekcji Hilding i Pan Materac – szczegóły u sprzedawców w salonie).

Pełna oferta produktowa materacy Hilding dostępna na www.panmaterac.pl/hilding_6

Promocje obowiązują tylko w salonach stacjonarnych Pan Materac w terminie 17.03.-01-04.2023 r.

Lokalizacja salonu Pan Materac w Katowicach:
https://www.panmaterac.pl/c/materace-katowice-41

Galeria RAWA HOMEPARK

ul. Roździeńskiego 97
40-001 Katowice
tel.: 720 807 306
tel.: 32 307 05 64
e-mail: [email protected]

Godziny otwarcia:
Pn. – Sob.: 10:00 – 20:00
Niedziela (handlowa): 10:00 – 19:00

Artykuł sponsorowany


Tagi:

Dodaj komentarz

*
*