Reklama

Pomysły na ekstremalne prezenty dla niego

Dreszczyk emocji, przełamywanie własnych barier i niezapomniana adrenalina to coś czego szukasz? Nie mogłeś trafić lepiej. Szukasz prezentu dla fana mocnych wrażeń? Chwile, które będzie można wspominać latami to najlepszy możliwy prezent. Ktoś z twoich bliskich jest odważny i stawi czoła niesamowitym wyzwaniom? Wybierz coś dla tej osoby, spośród wielu extremalnych atrakcji i podaruj jej wspomnienia nie do opisania! Urodziny, rocznica czy święta to idealna okazja aby podarować bliskiej osobie zastrzyk adrenaliny i niezapomnianych wrażeń!

Piękne widoki w połączeniu z dreszczykiem emocji jakie daje lot widokowy balonem z pewnością każdemu zabierze dech w piersiach. Niesamowite emocje po wzniesieniu się w przestworza, uczucie wolności i oderwania się od codzienności to idealny prezent dla bliskiej osoby.

Jazda monster truckiem z pewnością dostarczy niesamowitej dawki wrażeń nawet najodważniejszym. Niesamowita moc ponad cztero metrowego kolosa, który potrafi staranować każdą przeszkodę a nawet wykonać skoki z ramp – nie jednego śmiałka wprowadzi w osłupienie! Konie mechaniczne, moc silnika i wysokość pojazdu robią piorunujące wrażenie na każdym!

Lot w tunelu aerodynamicznym również jest prezentem dla najodważniejszych! Dzięki pomocy profesjonalnej obsługi można oddać się swobodnemu lataniu i poczuć wolność! Pozwól najbliższej Ci osobie poczuć euforię jaką daje swobodne unoszenie się w powietrzu.

Profesjonalny tor samochodowy pozwala na rozwinięcie skrzydeł i poczucie się jak prawdziwy kierowca rajdowy! Jazda KTM-X Bow Cup każdemu fanowi motoryzacji dostarczy odpowiednią dawkę adrenaliny! Prędkość wciskająca w fotel i niewyobrażalna moc silnika to coś co doceni każdy kto lubi mocne wrażenia i szybką jazdę.

Skok ze spadochronem z wysokości 4000 metrów z pewnością na największym śmiałku zrobi wrażenie! Może masz kogoś wśród najbliższych, kto marzy aby swobodnie polatać w chmurach? Skok ze spadochronem to z pewnością atrakcja dla najodważniejszych po której zyskuje się wspomnienia na długie lata.

Wyboisty teren, błoto i przeszkody to idealne warunki do sprawdzenia umiejętności za kierownicą. Jazda off-road zapewni niesamowite wrażenia, których nikt nie pozna na zwykłych drogach. Samochody z napędem na cztery koła pokonają każdy teren i każdą przeszkodę która stanie im na drodze! Jazda za kierownicą potężnego samochodu terenowego to idealny pomysł na prezent z okazji urodzin czy dnia ojca!

Więcej propozycji prezentów znajdziesz na niesamowityprezent.pl.

Artykuł sponsorowany


Tagi:

Dodaj komentarz

*
*