Reklama

Pomoc frankowiczom w Katowicach – gdzie szukać?

Jeśli należysz do tej licznej grupy, jaką są frankowicze i coraz bardziej odczuwasz przykre skutki błędnie sporządzonych umów frankowych i czujesz się oszukany – skontaktuj się z Kancelarią Frejowski CHF. Kredyty frankowe są powodem obniżenia jakości życia bardzo dużej grupy Polaków, którzy zostali oszukani przez swoje banki. Frankowicze już raz podpisali umowę, która w swoim brzmieniu nie oddawała w żaden sposób konsekwencji, które dopadną ich portfele już po kilku latach, dlatego tak ważne jest, aby wybrać odpowiedniego pełnomocnika.

Pomoc dla frankowiczów Katowice

Duża część mieszkańców Katowic w czasach, gdy kredyty frankowe królowały w ofertach produktów hipotecznych banków padła ofiarą złudnie atrakcyjnej oferty kredytu na swój własny kąt. Nikt nie zapowiedział w czas, iż w przyszłości kredyty te staną się kulą u nogi, a płatność zobowiązania będzie cięższa z miesiąca na miesiąc. Banki nie są skore do jakiegokolwiek dogadania się w sposób polubowny, dlatego też jedyna pomoc frankowiczom, jaką mogą uzyskać mieszkańcy Katowic jest znalezienie odpowiedniej kancelarii frankowej, która poprowadzi sprawę o kredyt frankowy przed sądem właściwym i doprowadzi swoim działaniem do unieważnienia umowy w całości lub do jej odfrankowienia. Najważniejszym elementem w poszukiwaniu pomocy jest dobry wybór kancelarii, zatem jaką kancelarię najlepiej wybrać do prowadzenia sprawy frankowej?

Kancelarie frankowe Katowice

Jak wiadomo, sprawę frankową można do sądu złożyć tylko raz, dlatego tak ważne jest, aby oddać losy swojej umowy kredytowej w dobre ręce. Kancelarie frankowe Katowice oferują swoje usługi w szerokim zakresie, ale nie zawsze jest to transparentna współpraca, dlatego podpowiadamy na co zwrócić uwagę szukając pomocy w sprawie frankowej:

·         Specjalizacja ściśle bankowa oraz frankowa – kancelarie frankowe Katowice, których jedyną specjalizacją są sprawy frankowe są bardziej doświadczone w prowadzeniu takich spraw przed sądem. Kancelaria Frejowski CHF od ponad 12 lat zajmuje się sprawami z sektora bankowego, znając tym samym strategie obronne banków.

·         Klarowność oraz przejrzystość warunków współpracy odgrywa bardzo ważną rolę, bowiem to umowa świadczenia usług prawnych ma zabezpieczać interesy frankowicza przed ewentualnymi problemami.

·         Ważna jest weryfikacja wygranych spraw prawników, których zatrudnia kancelaria. Tego rodzaju transparentność jest rzetelna i daje frankowiczowi poczucie bezpieczeństwa.

Gdzie zgłosić się po pomoc dla frankowiczów Katowice?

Choć na terenie Katowic działa dużo kancelarii oferujących swoje usługi frankowe, to nie każda zajmuje się sprawami z zakresu prawa bankowego od lat. Kancelaria Frejowski CHF, to odpowiedź na głos o pomoc wszystkich kredytobiorców frankowych, która pomogła już bardzo dużej ilości frankowiczów zakończyć swoje relacje z kredytem frankowym. Prowadzenie sprawy frankowej nie powinno sprowadzać się jedynie do złożenia pozwu, taką dewizę przyjmują specjaliści wspomnianej kancelarii, bowiem sprawy są przez nich prowadzone od początku, aż do fizycznej wypłaty środków na konto i faktycznego, formalnego zakończenia sprawy, co dla frankowiczów winno być najważniejszym aspektem w podjęciu decyzji o wyborze kancelarii frankowej.

Artykuł sponsorowany


Tagi:

Dodaj komentarz

*
*