Reklama

Policyjny pościg za motocyklistą w centrum Katowic

Łukasz Kądziołka
Motocyklista przewrócił się na torowisko tramwajowe na ul. św. Jana. Tak zakończył się policyjny pościg w centrum Katowic.

Około godziny 19 policjanci chcieli zatrzymać motocykl do rutynowej kontroli. Kiedy zauważyli, że jego kierowca zamiast zwalniać, zaczyna przyspieszać, nieoznakowany radiowóz ruszył w pościg. Akcja zakończyła się na ul. św. Jana, pod wiaduktem kolejowym. Motocyklista jechał w dół ul. Kościuszki, w kierunku Rynku. Wjeżdżając pod wiadukt, stracił panowanie nad motocyklem i wywrócił się. W trakcie pościgu nie doszło do kontaktu między pojazdami, a motocyklista nie odniósł obrażeń. Chciał uniknąć kontroli, ponieważ nie miał uprawnień do prowadzenia motocykla.


Tagi:

Komentarze

 1. Jarek 30 marca, 2017 at 6:23 pm - Reply

  To nie był motocyklista, tylko użytkownik motocykla lub kierujący pojazdem.

 2. Ufo 28 marca, 2017 at 9:36 am - Reply

  No pewnie że nie ma czegoś takiego jak rutynowa kontrola. I można psioczyć na policję że go ścigali. Ciekawe jakie były by komentarze do zdarzenia „Niedoświadczony kierowca motocykla bez uprawnień wjechał w grupę prawidlowo jadących motocyklistów. 4 osoby zginęły, 2 w stanie krytycznym. Sprawca uciekł. ” Chcecie takich na ulicach ?

 3. Marek 28 marca, 2017 at 9:24 am - Reply

  Sam jeżdżę już trochę wiosen i uważam że jazda bez kategorii A powinna być karana a komentarze typu po co prowokują pościg są bezzasadne. Może następnym razem ktoś się zastanowił czy warto?

 4. Gsxr 28 marca, 2017 at 8:17 am - Reply

  Ile lat ? Jaki moto ?

  • Adam 28 marca, 2017 at 9:07 am Reply

   po światłach nie rozpoznajesz ? że to suzuki sv ?

 5. Slawomir 28 marca, 2017 at 2:36 am - Reply

  Do czego prowokuje pościg? To nie pierwszy raz nie wystarczy ustalić tablic i dojść do właściciela? Czy ścigać do upadłego aż któryś zginie czy to motocyklista czy policjant . Warte jest to życie człowieka? Kimkolwiek jest?

 6. Jobs 27 marca, 2017 at 10:57 pm - Reply

  nie ma czegoś takiego jak rutynowa kontrola.

Dodaj komentarz

*
*