Reklama

Policja znalazła amfetaminę w domu pseudokibica

Redakcja
Policjanci z Katowic i Tychów zatrzymali pseudokibica, który przechowywał w swoim mieszkaniu spore ilości amfetaminy. Mężczyzna wcześniej był już zatrzymywany za przestępstwa narkotykowe.

Policja zatrzymała pseudokibica za posiadanie sporej ilości narkotyków. Funkcjonariusze z katowickiej komendy oraz z wydziału do spraw zwalczania przestępczości pseudokibiców z KWP w Katowicach i kryminalni z Tychów namierzyli mężczyznę związanego ze środowiskiem śląskich pseudokibiców. W mieszkaniu 43-latka policjanci znaleźli amfetaminę, z której, według opinii biegłego, można byłoby sporządzić nawet 6 tysięcy działek dilerskich.

Mężczyzna był już wcześniej zatrzymywany za przestępstwa narkotykowe. Został osadzony w policyjnym areszcie i przyznał się do winy. Na czas trwającego postępowania został objęty policyjnym dozorem. Ponadto, na poczet przyszłych kar i grzywien, zabezpieczono należącą do niego gotówkę w kwocie kilku tysięcy złotych i zastosowano poręczenie majątkowe w wysokości 15 tysięcy złotych.


Tagi:

Dodaj komentarz

*
*