Reklama

Podziękowania dla gości weselnych – jakie prezenty wybrać?

Zwyczaj obdarowywania gości weselnych rozwija się w najlepsze. Chcecie zrobić to samo, ale nie wiecie, jaką formę prezentu wybrać? Jakie propozycje nie wymagają dużego nakładu finansowego i są niezwykle miłe? Czy zawsze trzeba silić się na coś ekstrawaganckiego? Sprawdźcie!

Podziękowania dla gości weselnych za przybycie – niezwykle miły gest

Przyjęło się, że to obecni na weselu wręczają upominki nowożeńcom. Dlaczego nie moglibyście pójść o krok dalej i wyrazić osobistej wdzięczności swoim bliskim za wspólną zabawę? Podziękowania dla gości weselnych mogą przybrać różną formę – od drobnych słodkości, przez buteleczki ulubionego napoju, po słoiczki z konfiturami. Jedno jest pewne – jeśli starannie wybierzecie takie upominki, goście jeszcze przez długi czas będą wspominać wasz cudowny ślub.

Słodkie podziękowania dla gości weselnych – propozycje

Drobny upominek w formie cukiereczka, kilku ciasteczek lub zestawu ciast weselnych jest uniwersalnym i bardzo uroczym prezentem. Nie musisz wysilać się na śmieszny czy wyszukany tekst podziękowania dla gości weselnych. Plusem takiego rozwiązania jest fakt, że najprawdopodobniej absolutnie każdy z uczestników wesela ma skłonność do słodkości, dlatego będzie trafionym pomysłem. Upominek w formie czegoś słodkiego znajdziecie np. w sklepie artMA – https://artma-zaproszenia.pl/kategoria/dodatki-weselne/podziekowania-dla-gosci-weselnych/. Paleta stylów i wzorów z pewnością przypadnie wam do gustu.

Gdy mowa o słodkościach, nie sposób zapomnieć o wykonywanych przez parę młodą słodyczy. Oczywiście mnóstwo decyzji i stres związany z przygotowaniami może uniemożliwić wam przygotowanie takich upominków. Jeśli jednak macie ku temu możliwość, możecie dołączyć do nich dodatkowo śmieszne podziękowania dla gości. Sprawdzą się szczególnie dla tych, którzy są znani z wyjątkowo humorystycznego podejścia do życia.

Pudełko na słodkości bordowe kwiaty

Magnesy dla gości weselnych – nieprzemijający upominek

Niesamowite jest to, że podziękowania dla gości weselnych mogą przybrać tak skromną i jednocześnie uroczą formę. Jeśli zdecydujecie się na taki sposób wyrażenia wdzięczności gościom, zapewne większość będzie przeszczęśliwa. Każdy przecież ma w domu lodówkę, na której z miłą chęcią umieści wspomnienie z waszego wspaniałego wesela. Magnesy z podziękowaniami nie wymagają tworzenia tekstu podziękowania dla gości weselnych. Wystarczy delikatny wzór, wasze imiona lub inicjały i data ślubu.

Śmieszne podziękowania dla gości weselnych

Skoro już wcześniej poruszyliśmy ten temat, powiedzmy o nim nieco więcej. Sam tekst podziękowań dla gości weselnych może być oryginalny i zabawny. Ale jeszcze więcej radości i uśmiechu może sprawić zawadiacki prezent. Nic tak nie poprawia humoru, jak spojrzenie na upominek, który przypomina radość i zabawę weselną. Dobrym pomysłem jest upominek z karykaturą waszego zdjęcia, zestawem na kaca lub wręcz przeciwnie – buteleczką weselnego trunku.

Butelki weselne z nadrukiem Rose Blush

Tekst podziękowania dla gości weselnych

Upominek dla gości weselnych to świetne miejsce na kilka słów podziękowania. Wiele par wybiera tradycyjne „Dziękujemy, że byliście z nami w tym szczególnym dniu” lub „Było dla nas wielką przyjemnością dzielić z Wami ten dzień”. Jeśli macie nieco więcej fantazji, możecie pokusić się o śmieszne podziękowania dla gości weselnych np. „Pozwólcie, że Was odprowadzimy, żeby mieć pewność, że nie wrócicie” lub „Dziękujemy za to, że wspólnie się bawiliśmy! Rachunek przyślemy mailem”. Z takimi żartobliwymi podziękowaniami lepiej jednak nie przesadzać. Są zarezerwowane dla wąskiej grupy osób.

Chociaż podziękowania dla gości weselnych nie są obowiązkowe, nadają przyjęciu niezapomnianego charakteru. Goście są dodatkowo docenieni i jeszcze bardziej wdzięczni za wspaniale spędzony czas. Dlaczego więc nie skusić się na takie upominki?

Artykuł sponsorowany


Tagi:

Dodaj komentarz

*
*